Η κλήρωση παίδων εφήβων της Γ΄ 2018-19 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

25.7.18

Η κλήρωση παίδων εφήβων της Γ΄ 2018-19






ΠΑΙΔΕΣ Γ  

1ΟΣ
2 ΟΣ
3 ΟΣ
4 ΟΣ
5 ΟΣ
6 ΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ  3
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ  7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 5
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 3
ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ  1
ΑΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  4
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  1
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ  9
ΠΟΡΦΥΡΑΣ  8
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ  10
ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  7
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ  4
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Ι  
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 3
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΙ 1
ΕΝ. ΑΜΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛ.  5
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 3
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  8
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 4
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 7
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ 2
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 8
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  6
ΑΝ ΝΙΚΟΝΙΟΥ 2
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ. 2
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 8
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 3
ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ  2
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  5
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8 
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 10
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 7
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ 7
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 5
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 2
ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ  1
ΑΕ ΡΕΝΤΗ 6
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 5
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣΤ  6
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  9
Ρεπο  7
ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ 5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΡΑΠΕΤΣ 9
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ 4
ΤΑΤΑΥΛΑ  9
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 8
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 10
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ 4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 6
ΠΕΡΑ  10
ΑΟΝΑ 10
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΙ  6
 ΡΕΠΟ 1
ΡΕΠΟ 9
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.ΙΙ 4
ΡΕΠΟ 6

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4


ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5

 Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ –Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1.     09/10/18
2.      16/10/18
3       23/10/18
4.      30/10/18(27.10)
5.      06/11/18
6.      13/11/18
7.      20/11/18
8.      27/11/18
9.      04/12/18
Β ΓΥΡΟΣ
10.     11/12/18
11.      18/12/18(22.23 12 ανναβολες)
12.      08/01/19(05.01)
13.      15/01/19
14.      22/01/19
15.      29/01/19
16       05/02/19
17.      12/02/19
18.     19/02/19








   
ΕΦΗΒΟΙ Γ

1ΟΣ
2 ΟΣ
3 ΟΣ
4 ΟΣ
5 ΟΣ
ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 3
ΑΕ ΡΕΝΤΗ 6
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ 4
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ  8
ΓΣ ΜΕΓΑΡΩΝ  1
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 4
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ  2
ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ 5
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΟΣ  4
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ   9
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ., 3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ 3
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ 1
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  8
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΙ 8
ΠΟΡΦΥΡΑΣ  8
ΠΕΡΑ 10
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  5
ΘΡΙΑ ΑΣΠΠΡΟΠΥΡΓΟΥ  7
ΠΕΡΑΜΑ ΕΡΜΗΣ  1
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  7
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  9
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ 10
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. 5
ΤΑΤΑΥΛΑ 9
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 3
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 2
ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ 2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. 4
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ ΠΡΟΑΣ  6
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 6
ΡΕΠΟ 6
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 10
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  7
ΒΑΡΗ 7
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ  9
ΑΕΣ ΛΛΗΝΙΚΟΥ 8
ΤΕΡΨΙΘΕΑ  10
ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ  7
ΕΘΝΙΚΟΣ 6
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1
ΑΡΗΣ Γ΄ΛΥΦΑΔΑΣ 2





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5


      Γ΄ ΠΑΙΔΩΝ –Γ΄ ΕΦΗΒΩΝ
     ΗΜΕΡΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΤΡΙΤΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ
    A   ΄ΓΥΡΟΣ
1.     09/10/18
2.      16/10/18
3       23/10/18
4.      30/10/18(27.10)
5.      06/11/18
6.      13/11/18
7.      20/11/18
8.      27/11/18
9.      04/12/18
Β ΓΥΡΟΣ
10.     11/12/18
11.      18/12/18(22.23 12 ανναβολες)
12.      08/01/19(05.01)
13.      15/01/19
14.      22/01/19
15.      29/01/19
16       05/02/19
17.      12/02/19
18.     19/02/19

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Ενδιαφέρουν