ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΩΝ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

24.2.18

ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ  ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2018 ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΛΟΓΩ ΑΚΡΑΙΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ . ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ  , ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ , ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΒΟΥΝ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ. 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΜΜΕΝΑ  : 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.02.18
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΑΝ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΕΒΙΖΟΣ  ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 14.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΦΙΛΠΠΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΑΝ. ΣΚΡΑ 11.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00  ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ  ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ IΩΑΝΝΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΑΝ . ΠΟΡΦΥΡΑ 12.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΕΡΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 18.15 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΑΝ. ΣΚΡΑ 13.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 10.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΝΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΕΞΑΡΧΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ ΠΑΠΑ 12.15 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ XΡΟΝΗΣ   ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΧΡΟΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦ 15.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Β 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΑΜΠ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 13.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΜΠ ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΠΑΜΠ ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ 
 ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 14.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΚΩΝΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 19.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Β Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΟΒΗΛ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΒΕ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΒΕ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΟΡΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΚΟΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΚΟΡΑΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΚΟΡΑ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΟΡΑ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΛΕΚΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΟΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Β ΚΑΡΥΚΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ Β ΠΕΠΠΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ Β ΠΕΠΠΑΣ Γ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΗ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» Β ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ Β ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΩΡΡΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Β ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ Β ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΡΕΚΑΣ Α ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΣΟΦ ΜΠΕΦ 18.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Β ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Γ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 18.00 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΑΙΔ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ   ΠΑΣΣΑΡΗ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΙΔ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΕΞΑΡΧΟΣ Μ ΣΩΡΡΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 18.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.15  ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΦ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΕΟΜ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΕΦ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ


Ενδιαφέρουν