Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

23.2.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 19Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 71-86
Διαιτητές : Γαρίνη Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα : 13-23, 30-39, 41-59, 71-86
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. (Ακτσόγλου): Τσιριγωτάκης 11(1), Στιβακτάκης 9(1), Βουτσάς, Φράγκος, Σπανός 10(2), Δημόπουλος, Μαγγουρίδης 9, Μοδάκης 30(2), Τσούμας, Παπαδημητρίου, Παπακωνσταντίνου, Ζέφι 2.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. : Μίζης 36(1), Μαρινάκης, Ροζονάτος, Μηνόγιαννης 10(1), Μπενιαμίν 4, Αγρίμης Ευαγ. 10(1), Κωνσταντίνου 6, Γιαννίκος, Αγρίμης Αντ. 9(1), Στάγκος 11(1), Αβραμάκης, Τρανός.
HΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 51-72
Διαιτητές : Καρύκας , Γερουλάνος
Δεκάλεπτα: 10-20, 27—36, 37-57, 51-72
HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος, Καρατράντος): Φειδάς 2, Παπαδάτος 9(1), Kουτρόπουλος 6(2) , Kουζινόγλου  2, Σταχίκας  2, Kοζομπόλης  2 , Πηλιούνης  8 , Kοτζαγεωργίου 6(2) , Aρβανιτάκης 12(2), Kουνενής  2

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος, Γεωργάκης): Κονιδάρης6(2), Κουτρομπίλας  ,Τζίτζης  4 Σαραντίδης 6 , Κοθράς 18, Βαρβατάκος 11(2), Ντάβος 8(2) , Βήχος  ,Χρήστου , Δογρανλής 12, Μακαρατζής 7(2)
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 64-85 
Διαιτητές : Μπιτέρνας , Πέππας Γ. 
Δεκάλεπτα : 09-17, 26-35, 55-62, 64-85
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Τόμπρος Χ. 6, Λεμπέσης Γ. , Δουνιάς Κ. 2, Ράπτης 6 , Μπαρμπέρης 3(1) , Τόμπρος Α. 7, Καμπούρογλου 4(1) , Χαραλαμπίδης 22(1) Λεμπέσης Δ. , Δουνιάς Ε. 14(4) 
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Σαμόλης , Παππάς ) Γεωργάκης 2, Κορωνιός 6(2) , Πετρόπουλος 5, Βασιλικός 12(2) , Παπαϊωάννου Β. , Γουβιάς 15(1) , Χαλκιάς 6, Παπαϊωάννου Κ. 10(2) , Ζαρικιώτης 16(2) , Σκουμής 6, Θεοδωράκης 2, Γραικούσης 5 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ –ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 73-52 
Διαιτητές : Τζίμης , Χρόνης 
Δεκάλεπτα : 19-8, 43-27, 58-39, 73-52
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Αράπης, Βανου) : Καρράς 21(2), Μουστάκας 7, Θωμάς , Τουμπανιάρης 10, Μήτσος, Λιαδάκης, Τσέλιος 9(1), Καρακατσάνης 2, Σαμπλί 5, Κόμπουλης 8, Ασημόπουλος 2, Τηγάνης 9(3)
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Καλυβιανάκης , Δρουβιώτης) :Κούτσος 5(1), Κάσσος 4, Μουρίκης 5, Ραμάκης, Μακρινός 22(1), Αρβανίτης 4, Τσολάκογλου , Μπγιάλας 5, Κουτσουβέρης 4, Αμπράσι 3(1)
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 78-58 
Διαιτητές :Αϊβαλιώτης  Ζαχαρόπουλος
Δεκάλεπτα 24-23, 40-30, 54-40, 78-58
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ (Ζαχαρίας) Κατήρας 12(1), Ίσσαρης, Τσολαρίδης, Αγγελίδης 10, Παπαδόπουλος 22(3), Φάββας 13, Βήχος 10, Μαγγανάς 2,, Κοντοζάνης, Κορκίδης, Μαραγκίδης 6
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης, Τιτάκης) :Χαραλαμπίδης 1, Κυριακού, Τριανταφύλλου 15(5), Σταθάκος, Κόϊκας 14(1), Βουρνάς 17(1), Κοτρότσος, Παναγόπουλος 3(1), Δημητρόπουλος, Κοντοστέργιος 4, Δεδούσης 1, Μάρης  3(1)

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 43-47 
Διαιτητές : Αλεβίζος, Τζιμινίδης 
Δεκάλεπτα : 14-14, 19-23, 33-35, 43-47 
ΈN. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ  (Κεφαλίδης): Πέτρου, Ασημακόπουλος 3(1), Ρουμελιώτης, Αλεξόπουλος 7(1), Τσάβαλος 6, Γεωργιάδης 6, Ζώτος, Σολάκης 8(1), Καλούδης 11, Αλεξιάς 2. 
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας 3(1), Μπουλούκος, Σωτηρόπουλος 11(2), Ρούσης, Βασδέκης 5, Σταμπουλόπουλος Χρ. 3, Ευκαρπίδης, Καραϊσκάκης 2, Κιφοκέρης 12, Κυπριτίδης 11(1), Δημητρακόπουλος 
ΒΑΡΗ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ (θα γίνει 5.3.18 ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30) 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 36 19 17 2 1177 978
-----------------------------------------------------------------
2 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 32 19 13 6 1363 1225
3 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ 32 19 13 6 1357 1308
4 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 31 19 12 7 1306 1205
5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 30 19 11 8 1274 1175
-----------------------------------------------------------------
6 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 28 19 9 10 1254 1228
7 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 28 19 9 10 1234 1249
8 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 27 19 8 11 1097 1149
9 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 27 19 8 11 1128 1187
-------------------------------------------------------------------
10 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 26 19 7 12 1147 1159
11 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 25 19 6 13 1087 1269
12 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 25 18 7 11 1064 1138
13 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 25 18 7 11 1094 1165
--------------------------------------------------------------------
14 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 24 19 5 14 1193 1340
*Βάρη και Ρέντης έχουν ένα αγώνα λιγότερο


Ενδιαφέρουν