Το πρόγραμμα της Β΄ φάσης γυναικών

Β΄ ΦΑΣΗ 

ΝΕΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Β1΄ ΦΑΣΗ 

1.  ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  12   6-0  310-236
2.  ΑΟΝΑ                               10  4-2  326-282
3.  ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ             10  4-2  287-273
4.  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.         10  4-2  333-302
--------------------------------------------------------
5. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ            9  3-3 304-293
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.       7   1-5  272-328
7. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ                       7   1-5   272-323
8. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.         7   1-5    266-333


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β1΄ ΦΑΣΗΣ

A΄ ΓΥΡΟΣ


1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25.02.18
ΚΛ. ΕΘΝ, ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30  ΑΟΝΑ  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ. ΔΑΣΚΑΛ. 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04.03.18
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ .  – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ. ΔΑΣΚΑΛ. 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11.03.18
ΚΛ. ΕΘΝ, ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30  ΑΟΝΑ – ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.   – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18.03.18
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ. ΔΑΣΚΑΛ. 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ  – ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ –ΑΟΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           . – ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  
Β΄ ΓΥΡΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01.04.18
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. - ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ            -ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15  ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.- ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  –ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
  

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.04.18
ΚΛ. ΕΘΝ, ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30  ΑΟΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  – ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.   - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22.04.18
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ. ΔΑΣΚΑΛ. 18.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ . -ΑΟΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ - ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           . - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29.04.18
 ΚΛ. ΕΘΝ, ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30  ΑΟΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00  ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ           .
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ

ΝΕΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
Β2΄ ΦΑΣΗ 
ΒΑΡΗ                                5-1    11    397-229   
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ            5-1     11    265- 225
--------------------------------------------------
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ             4-1     9     244-194   
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                    3-3      9    293-299
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  2-4      8    277-266
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ           2-4     8     288-313
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ        1-5      7      224 -357   
ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ             1-4      6      185-270   


ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Β2  ΦΑΣΗΣ



A΄ ΓΥΡΟΣ



1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25.02.18
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ– ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15  ΠΟΡΦΥΡΑΣ  - ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00   ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΒΑΡΗ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 04.03.18
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ.  – ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ  16.30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ  - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ  
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00  ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ .  

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11.03.18
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ– ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15    ΠΟΡΦΥΡΑΣ – ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00   ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   – ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18.03.18
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ– ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30  ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ. – ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 16.30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ .  
Β΄ ΓΥΡΟΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 01.04.18
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00  ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ. - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ .  

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.04.18
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ- ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15    ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00   ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   – ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ  - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22.04.18
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 16.30  ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ. - ΠΟΡΦΥΡΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00  ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ- ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30  ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ. - ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ .  

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29.04.18
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ- ΒΑΡΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15  ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00   ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ   – ΓΑΣ  ΜΑΝΔΡΑΣ.
ΚΛ. ΕΛΕΥΣ Τ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ .  - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ


Από το Blogger.