Αναβολή σε όλα τα ανοικτά σήμερα

Αναβλήθηκαν σήμερα Σάββατο 10.02.18  όλα τα ματς στα ανοικτά γυμναστήρια με απόφαση του ΔΣ της ΕΣΚΑΝΑ (συνολικά δεν θα γίνουν 18 αγώνες) . Για αύριο Κυριακή η κατάσταση θα επανεκτιμηθεί σήμερα το βράδυ .

ΣΑΒΒΑΤΟ 10.02.18
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΜΠ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΜΠ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Μ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 14.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΑΜΠ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2o KN AΛIMOY (KOYMOYNΔ) 10.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΜΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 14.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΑΜΠ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΑΜΠ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΜΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ  ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜΠ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΜΠ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΜΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΜΠ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΙ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΜΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΜΠ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΜΠ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ.ΜΠEΦΟΝ Π. ΦΑΛ. 15.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 08.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Δ. ΡΑΠΤΗΣ (ΜΙΛΩΝΑ Β) 15.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΙΝΙ ΑΓ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 10.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠ. (ΟΛΥΜΠΙΑΣ) 13.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΙΝΙ ΑΓ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΚΩΝΗΣ  ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΜΙΝΙ ΑΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Α ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΣΚΕΥΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 10.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΣΙΜΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠ. 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ XΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 15.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΡΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ΠΑΙΔΩΝ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΠΑΙΔ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΙΔ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΦ  ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Γ ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΠΑΙΔ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΔ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.   ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΕΦ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΟΔ ΠΑΠ 13.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΕΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΕΡΜΕΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΟΥΡΤΗ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ ΕΦ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΦ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Από το Blogger.