Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Νίκη τίτλου για την Προοδευτική - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

10.2.18

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Νίκη τίτλου για την Προοδευτική




ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 57 54
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 52 64
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ 77 72
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 48 45
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 68 47
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 67 56
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 66 62

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 34 18 16 2 1105 927
-----------------------------------------------------------------
2 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ 31 18 13 5 1286 1222
3 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 30 18 12 6 1255 1133
4 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ 30 18 12 6 1290 1173
5 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ 28 18 10 8 1189 1111
----------------------------------------------------------------
6 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 27 18 9 9 1176 1171
7 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ 26 18 8 10 1176 1170
8 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 26 18 8 10 1076 1114
9 ΑΕ ΡΕΝΤΗ 25 18 7 11 1064 1138
-----------------------------------------------------------------
10 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ 25 18 7 11 1050 1106
11 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ 25 18 7 11 1104 1112
12 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» 25 18 7 11 1094 1165
13 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ 23 18 5 13 1001 1198
---------------------------------------------------------------
14 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ 23 18 5 13 1129 1255



ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. 77-72
Διαιτητές : Δελαγραμμάτικας , Μαυρέλης
Δεκάλεπτα :  18-10, 43-27, 61-45 , 77-72
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος, Γεωργάκης): Κονιδάρης 17(3), Τζοβάρας , Σαραντίδης 10(1) , Τζίτζης , Κοθράς 16, Βαρβατάκος 15, Ντάβος 9(1) , Χρήστου , Δογρανλής 10, Μακαρατζής
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. (Ακτσόγλου) : Τσιριγωτάκης 24(4), Στιβακτάκης 2, Σπανός 17(2), Μαγγουρίδης 5 , Μοδάκης 16(1) , Τσούμας , Παπακωνσταντίνου 2, Ζέφι 6(2)

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 68-47
Διαιτητές : Γαρίνη, Σιμα
Δεκάλεπτα : 19-8, 38-23, 53-38, 68-47
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας): Τάγκας 1, Σωτηρόπουλος 13(3), Ρούσης 2, Βασδεκης 9, Σταμπουλόπουλος Χρ. 6, Καραϊσκάκης 6, Κιφοκέρης Ευάγ. 23 Δημητρακόπουλος, Κυπριτίδης 6, Σταυρακόπουλος 2.
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Γιαννακής ) : Κυριακού, Τριανταφύλλου, Σταθάκος, Κόϊκας 2, Βουρνάς 21(1), Κοτρότσος, Παναγόπουλος 22(1), Δημητρόπουλος, Κοντοστέργιος, Μάρης 2.
Α.Ε. ΡΕΝΤΗ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  57-54
Διαιτητές : Τζίμης Τζιμινίδης
 Δεκάλεπτα : 8-13, 21-26, 43-38, 57-54
Α.Ε. Ρέντη (Σώχος) : Μιχαλόπουλος 1, Δρακόπουλος 11(3), Κωνσταντινίδης 11, Ρουμάνι 23(2), Αντωνουσάκης 2, Γεωργούλης 7, Σπυράκος 2, Μυλωνόπουλος, Κοτσάνης , Αναγνωστόπουλος, Μπένης, Κασιμάτης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  (Πούτος) : Τόμπρος Χ. 3, Λεμπέσης Γ., Δούνιας Κ. 3, Ράπτης 2, Τόμπρος Α. 13, Καμπούρογλου 2, Μπαρμπέρης 3(1), Χαρλαμπίδης 18(2), Λεμπέσης Δ., Δούνιας Ε. 10(2)
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. –ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ  48-45 
Διαιτητές: Αρφαρά , Χρόνης 
Δεκάλεπτα: 10-17, 22-26, 34-41, 48-45.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  (Λαμπαδάριος, Εμμανουηλίδης) : Μίζης 14, Μαρινάκης, Ροζονάτος 6, Μηνογιάννης, Γιαννίκος, Αγρίμης Ευαγ  9, Κωνσταντίνου 4, Γεραμάς 9, Αγρίμης Αντ. 3(1), Στάγκος, Αβραμάκης 2, Τρανός 2
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Κεφαλίδης ): Πέτρου 2, Ασημακόπουλος 4, Ρουμελιώτης 5(1), Αλεξόπουλος 2, Τσάβαλος 2, Γεωργιάδης 3, Ζώτος 5, Καρτάλος 9(1), Σολάκης, Αλλά 2, Αλεξιάς 7, Καλούδης 4
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ –ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 67-56
Διαιτητές : Πέππας Δ., Πέππας Γ.
Δεκάλεπτα : 14-18, 28-34, 37-48, 67-56
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ  (Αράπης, Βαννού ) : Καρράς 6, Μουστάκας 6, Θωμάς 2, Τουμπανιάρης 28(2), Μήτσος, Λιαδάκης, Τσέλιος 12(1), Καρακατσάνης, Σαμπλί 2, Κόμπουλης 9, Ασημόπουλος, Τηγάνης 2
ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ  (Ζαχαρίας): Κατήρας 3(1), Ίσσαρης, Τσολαρίδης 2, Αγγελίδης 11, Μαυροδάκος Παπαδόπουλος 16(2), Βήχος 4, Φάββας 20 , Μαγγανάς, Θεοδώρου Κορκίδης, Μαραγκίδης
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΒΑΡΗ 66-62
Διαιτητές : Γερουλάνος Καρύκας 
Δεκάλεπτα : 14-16, 26-35, 48-48, 66-62 
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Καλυβιανάκης Λαρόζας): Μακρινός 22(1) , Μπγιάλας 7, Κούτσος 11(2), Αρβανίτης 5 (1) , Παναγιωτόπουλος 12(2) , Τσολάκογλου 3, Κουτσουβέρης 6, Τουμαζάτος 
ΒΑΡΗ (Βρεττός): Χριστοφής 14(2) , Ανεμοδουράς 6(2) , Αγαλιώτης 6 , Κατσάκος , Φουντούλης 11, Κατσιούλης , Παπαδάτος 2, Ορφανίδης 19, Παπαθέος 2, Βαρβαρίγος 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ 52-64 
Διαιτητές : Κιουλάφας , Μέλης 
Δεκάλεπτα : 12-11, 19-27, 28-42, 52-64 
TEPΨIΘEA ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Σαμόλης, Παππάς ):  Γεωργάκης 2, Κορωνιός 11(1) , Παπαϊωάννου 3(1) Βασιλικός 4, Βλουτής 11(1) , Χαλκιάς 8, Παπαϊωάννου Κ. 3(1) , Ζαντιώτης 5(1) , Σκουμής 4, Γραικούσης 1 
HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος, Καρατράντος): Φειδάς 3, Παπαδάτος 4, Κουτρόπουλος  12(2) K, Κουζινόγλου 2, Σταχίκας 4,. Κοζομπόλης 6, Πηλιούνης 31(2) , Κοτζαγεωργίου , Αρβανιτάκης , Κουνενής 

Ενδιαφέρουν