menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.12.17 από isaak

Οι κληρώσεις παγκορασίδων μίνι κοριτσιών και προμίνι αγοριών




Οι κληρώσεις παγκορασίδων μίνι κοριτσιών και προμίνι αγοριών













            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
 8
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7
ΑΟΝΑ
5
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ .
4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α΄
2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18

B KATHΓΟΡΙΑ
            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 1


ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
7
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6
ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
8
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
4
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
5
NE ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
3
ΡΕΠΟ
2
            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 2


ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.*
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β ΄
6
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ.
8
Π. ΦΑΛΗΡΟ
7
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18











ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ


ΠΡΩΤΕΑΣ Β
 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 8
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
 9
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
 7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 6
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
 5
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ.
 4
 ΡΕΠΟ                                                  10
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5





















         ΠΡΟΜΙΝΙ  1
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
1
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
6
NE ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
8
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
2
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
7
ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10

      ΠΡΟΜΙΝΙ  2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ .
8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
Π. ΦΑΛΗΡΟ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
5
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ
2
ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ
7
ΠΟΡΦΥΡΑΣ     ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10



           ΠΡΟΜΙΝΙ  3
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.
6
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
5
ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
3
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
8
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right