Οι κληρώσεις παγκορασίδων μίνι κοριτσιών και προμίνι αγοριών - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

21.12.17

Οι κληρώσεις παγκορασίδων μίνι κοριτσιών και προμίνι αγοριών




Οι κληρώσεις παγκορασίδων μίνι κοριτσιών και προμίνι αγοριών













            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ


ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
 8
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 
3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
7
ΑΟΝΑ
5
ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ .
4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α΄
2
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18

B KATHΓΟΡΙΑ
            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 1


ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ
7
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
6
ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
8
ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
4
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
1
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
5
NE ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
3
ΡΕΠΟ
2
            ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 2


ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ
5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
4
ΠΟΡΦΥΡΑΣ
2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.*
1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β ΄
6
ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ.
8
Π. ΦΑΛΗΡΟ
7
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18











ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ


ΠΡΩΤΕΑΣ Β
 1
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ
 3
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
 8
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ
 9
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ.
 7
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.
2
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
 6
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
 5
ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ.
 4
 ΡΕΠΟ                                                  10
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5





















         ΠΡΟΜΙΝΙ  1
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ
5
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
1
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ
6
NE ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
8
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
3
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ
2
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ
7
ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
4
ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10

      ΠΡΟΜΙΝΙ  2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.
4
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ .
8
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3
Π. ΦΑΛΗΡΟ
6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 
5
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
1
ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ
2
ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜ
7
ΠΟΡΦΥΡΑΣ     ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10



           ΠΡΟΜΙΝΙ  3
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ.
6
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
5
ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ
3
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ
8
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ
1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ
4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
9
ΡΕΠΟ                                                                                   10

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
1Η ΑΓΩΝ 14/01/18
2Η ΑΓΩΝ 21/01/18
3Η ΑΓΩΝ 28/01/18
4Η ΑΓΩΝ 04/02/18
5Η ΑΓΩΝ 11/02/18
6Η ΑΓΩΝ 25/02/18
7Η ΑΓΩΝ 04/03/18
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
11/03/18
18/03/18
01/04/18
15/04/18
22/04/18
29/04/18
06/05/18

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 10 ΟΜΑΔΕΣ
 (στον β’ γύρο αντίστροφα)
 1 ΑΓ
2 ΑΓ
3 ΑΓ
4 ΑΓ
5 ΑΓ
6 ΑΓ
7 ΑΓ
8 ΑΓ
9 ΑΓ
 1-10
9-1
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-9
8-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-10
10-6
3-8
7-3
3-6
5-3
3-4
3-10
10-7
4-9
9-3
4-7
6-4
4-5
4-10
10-8
6-9
9-5
5-8
8-4
5-6
10-5
10-9
8-9
9-7
7-8
8-6
6-7
7-5



Ενδιαφέρουν