Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 21.12.17 μέχρι Παρασκευή 05.01.18 - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

21.12.17

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 21.12.17 μέχρι Παρασκευή 05.01.18








Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 21/12/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05/01/18. 

Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ (ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ) ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 
ΠΕΜΠΤΗ 21-12-17
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΜΙΧΑΣ Α ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΆ ΜΗΝΑΣ Σ ΛΙΑΠΗ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 22.12.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑΣ Σ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΡ Α ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ Μ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.30 ΚΡΟΝΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Β  ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ - ΒΑΡΗ ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ ΚΟΡ Β ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23.12.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 13.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Β ΚΟΡ 1 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Β ΚΟΡ 1 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ Β ΚΟΡ 1  ΙΩΑΝΝΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ Β ΚΟΡ 2 ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΝΟΣ
ΚΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ Β ΚΟΡ 2 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ  14.15 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Β ΚΟΡ 2 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 15.30  0 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Β ΚΟΡ 2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ    ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΡΑΠΤΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Γ ΠΑΙΔ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΙΧΑΣ Μ ΠΡΕΚΑΣ Χ
ΠΑΙΔΕΣ Γ -ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΟΔ.ΠΑΠΑΔ ΓΛΥΦ 13.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ  ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Γ ΕΦ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ Γ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Γ΄ ΕΦΗΒ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ Γ ΠΑΙΔ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΤΣΑΦΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 13.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Γ΄ ΕΦΗΒ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 03.01.18
ΝΕΝΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. Π. ΦΑΛΗΡΟΥ (ΜΠΕΦΟΝ) 21.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΜΕΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 04-01-18
Β ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ  ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ  ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ  ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΓΙΑΚΕΙΜΗ  ΚΟΥΛΗΣ Κ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΚΟΥΛΗΣ Χ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ




ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.01.18
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΡΙΣΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΑΡΥΚΗΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.45 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ

Ενδιαφέρουν