menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.11.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κοινοποίησέ το :

ΕΑ Νικαίας -ΑΕ Καλλιθέας 
EA NIKAIAΣ -ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 61-72
Διαιτητές : Παυλόπουλος
Δεκάλεπτα : 11-21, 17-37, 39-50 , 61-72
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Μανιάτης): Κογιώνης 2Χαραλαμπίδης , Αγγγελόπουλος 16(1) Ντώνη 4, Τσιριγώτης 5(1) Βαρλάς 15(1) Ιωαννίδη2 8, Κουτρομπίλας 11(1), Παυλίδης Γιανδήμας
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας) : Κιούσης 8(1) Σμυρνής 3, Δουτσίνης , Κονταρίνης Μούστα 21, Λαζαρίδης 24(5), Κολιούλης Λάμπρου , Παπανικολάου 11(3) Καραντανάς 5(1), Καραγιώργης Κίκης
ΑΟΝΑ –ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 67-64
Διαιτητές : Γαρίνη , Καρύκας
Δεκάλεπτα : 15-17, 24-36, 50-44, 67-64
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος , Πέρρος) : Κόγκας 17(3) , Αποστολάκης 1, Αγγλόπουλος 9(1), Παπαθανασόπουλος 5(1), Παπαδάκης 2 , Μαρκόπουλος 16 , Μένταυλος 6 ,Αρνόκουρος 11 
Α.Ε.Σ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ( Νικολαίδης, Μαγγιώρος ):  Καρασούλος 2,  Μαγγωνάκης 19, Λεβαδείτης 8(1) Ζέρβας 12(1), Παππάς 11, Αδαμόπουλος 6,  Μαρόπουλος 5, Μπολουδάκης 1
Φιλία Περ. Ελευθερία Μοσχ. 
 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 57-64 
Διαιτητές : Ορφανός Εμμ. , Καταγάς 
Δεκάλεπτα : 12-15 , 29-35 , 38-47 , 57-64
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ( Παπαδόπουλος E., Παπαδόπουλος Γ. ):  Καρμίρης , Δασκαλούδης  11, Καρτζόγλου 4, Γουρνάς 12, Ντακούλιας 13 (2), Βελισσαράκος 5 (1), Στουραίτης 5 (1), Λαδάς 3 (1), Ρεπάνης , Σπυρίδωνος 4, 
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.  ( Παπαναστασίου, Γιαμπάνης ): Ζαρκαδούλας 12 (3),  Μαρκουίζος 8,  Παυλιάς  4 (1),  Δέλλιος 11 (1),  Φελλάς ,  Βασιλείου 4,  Τζαφέρης 7,  Λύτρας ,  Κρεμαστούλης 6 (2),  Γιαννόπουλος Θ. 1,  Σιδηρόπουλος 11 (2),  Γιαννόπουλος Μ.   .
Λέων Πήγασος (2)

Λέων Μοσχ. -Πήγασος Κορ. 
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. –ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 66-49
Διαιτητές Μαυρέλης Παπαγεωργίου
Δεκάλεπτα : 24-12, 36-31, 57-40, 66-49  
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος) :Αλεξίου 10(2) Μαντζώρος 2 Δαουτάκλος 10(2) , Κοντούζογλου , Βάσσης 8(1) Βασιλάκος 2 Κετέμα 2 Πάσμα 12(1) Ιγιάμου 17 Ρούτσης 3
Ερμής Αργ. -Ταταύλα 
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Γιαννικάκης,Κουκιάς): Σέργης , Παναγόπουλος 1, Αντιπάτης 20(2) , Μπακάλης 8 Γεωργαρος 2, Στεφανής 6 Κωνσταντόπουλος 6 , Τσεμπέλης , Δημακαρέας 2, Παπαγιαννακόπουλος 4
Ντεμπούτο για τον Τάκη Καλαντζή
Ερμής Αργ, - Ταταύλα 
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ –ΤΑΤΑΥΛΑ 73-64
Διαιτητές : Τσαχάκης , Τηγάνης Ι.
Δεκάλεπτα: 19-19, 36-30, 54-46, 73-64
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  (Καλαντζής, Φράγκος): Ψιακής 3(1), Λόης 4, Τσεπαπαδάκης, Μωυσίδης 15(2), Παπαδημητρίου, Καρανδρέας 11(1), Αλεξανδράκης 16(2), Καλούδης 4, Κανινής 5(1), Μενιουδάκης 15(2), Κακάλης, Ρόζος
ΤΑΤΑΥΛΑ  (Φαρμάκης): Φράγκος 10, Χερκελετζής 10, Αβανίδης 10, Μαστρογιάννης, Κουτσουβάς 21(2), Αγραπίδης, Λουλούδης 6(1), Ραζής 2, Χουλιάρας, Αγγελής 5(1)
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ –ΠΕΡΑΜΑ  67-68
Διαιτητές: Τζίμης , Σιμά 
 Δεκάλεπτα: 13-24, 32-45, 55-53 , 67-68 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (Γκονουλού, Αναστόπουλος ): Σέϊφερ 27(4),  Μωραϊτης , Μπριασούλης 3 , Παπανικολάου 4, Μακρυγιάννης 4, Κάππος 13,  Τσουραπάκης 1,  Παπαχατζής 3(1), Μπαλντούκας 12(1)
ΠΕΡΑΜΑ( Καλόσακας, Πασαγιάννης ): Μπαμπούνης 2, Κουμπούρας 8, Κατσικάδης 1, Κουντούρης  2, Φιλίππου 13(1), Αρώνης  9,  Καϊρης 8, Ιωάννου 21 (3), Σαγρής 4, Γεράνιος  .



Αστέρας Αγ. Δημ. Φοίνικας Πειρ. (2)
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΔΗΜ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. 79-70
Αστέρας Αγ. Δημ. Φοίνικας Πειρ. (1)
  
Διαιτητές: Κάρδαρης Ρεμουντάκης 
Δεκάλεπτα: 18-17, 39-35 , 5048, 79-70
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.(Κασσής-Μαγγιώρος) : Παπατρέχας, Φωστέρης 19(5), Ζαχαρόπουλος 14, Λούκος, Ζάβρας 8 , Δούβος 6, Κουκουβάκης 9, Νοίδης , Μάνασης , Ακρίβος 21(4), Μουζάκης 1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (Γαζής): Ζευγώλης 10(2) , Πιστιόλης 7, Ευσταθίου 4, Βλαχάκης 10, Σοφιανόπουλος 7(1) , Βήχος 17 (2) , Μοναχός , Παπαδόπουλος 3(1) , Μπούζας 4, Ντάσκα ς 5(1) , Λέσι 1, Σαραντίδης 2 
















Οι φωτογραφίες είναι ευγενική προσφορά της ιστοσελίδας moschatotaurossporty@blogspot.com


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 
1 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 15 8 7 1 546 462
---------------------------------------------------------------
2 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 15 8 7 1 589 551
3 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 13 8 5 3 567 545
4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 13 8 5 3 524 502
5 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13 8 5 3 538 517
----------------------------------------------------------
6 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 13 8 5 3 527 511
7 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ 12 8 4 4 503 515
8 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 12 8 4 4 552 534
9 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 11 7 4 3 435 433
------------------------------------------------------------
10 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ 11 8 3 5 534 541
11 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 9 7 2 5 468 508
12 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ 9 7 2 5 382 424
13 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8 7 1 6 425 479
-------------------------------------------------------------
14 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 8 8 0 8 497 565
*Εκκρεμούν οι αγώνες Φοίνικας Πειρ. -Λέων Μοσχ. και Φιλία Περαμ. - Ερμής Αργ.

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right