menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.11.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 23.11.17 μέχρι Παρασκευή 01.12.17

Κοινοποίησέ το :



Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 23/11/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01/12/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ (ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ) ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 
ΠΕΜΠΤΗ 23.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ- ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΜΙΧΑ Μ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ -ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.11.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ -ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.11.17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΑΝ ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΧΡΟΝΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΣΙΜΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΣΙΜΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 13.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΟΥ  18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 17.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2)  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 18.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΜΙΝΙ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 08.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 13.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1o ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ., ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 11.15 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 12.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 15.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 09.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΠΕΡΑ ΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 15.15 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΣΧΙΣΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛ 11.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ(ΟΔ. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ)    09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Κ Α ΓΑΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ Κ Α ΤΖΙΜΗΣ ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ Α ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΛΙΑΠΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Κ Α ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ Κ Α ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΞΑΡΧΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Κ Α ΚΩΝΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 10.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΒ1 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΚΒ1 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΚΒ1 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΒ1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Β ΜΑΝΩΛΆΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΚΒ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 15.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΚΒ2 ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΣΑΡΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΒ2 ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΚΒ2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 13.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΚΒ2 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ Β
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Β ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 17.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΕΦΗΒ Γ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 15.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΖΕΡΙΚΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤΙΩΝ ΠΡΟΑΣΤΕΙΩΝ ΠΑΙΔ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 20.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.15 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΠΑΙΔ Γ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΦΗΒ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΠΑΙΔ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΣ ΕΦΗΒ Γ ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΦΗΒ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦΗΒ Γ ΧΡΟΝΗΣ ΓΙΑΚΟΥΜΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.15 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΠΕΡΑ ΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΟΒΗΛ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΥΝ Α ΚΙΟΥΛΑΦΑΣ  ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 19.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΥΝ Α ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΥΝ Α ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 12.00 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ Β ΣΙΜΑ   ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΑΥΙΔ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 17.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΓΥΝ Β ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΗΓΑΣΟΣ  ΚΟΡΥΔ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΓΥΝ Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΣΑΡΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΥΝ Β ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΑΡΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΠΑΙΔΕΣ Α ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΑΛΠΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Β ΄-ΕΦΗΒΟΙ Β΄
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΑΙΔΕΣ Β ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΕΝΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 19.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΙΔΕΣ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΑΙΔΕΣ Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΦΗΒΟΙ Β ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 17.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΦΗΒΟΙ Β ΣΙΜΑ ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦΗΒΟΙ Β ΑΡΦΑΡΑ  ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ Α ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΕΦΗΒΟΙ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ Π ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ Π ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Π ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΣΤΑΜΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ (2) ΕΦΗΒΟΙ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΤΣΑΦΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 17.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΟΙ   ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΠΙΤΣΑΚΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΕΦΗΒΟΙ   ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦΗΒΟΙ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΗΚΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
AN. ΑΡΤΑΚΗΣ 12.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ (2) -ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ ΕΦΗΒΟΙ  ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ (2) ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΕΦΗΒΟΙ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΖΑΝΗ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
--------------------------------------------------------------------------
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 13.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΚΩΝΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 27.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΙΧΑΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι  ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ.ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΤΟΥΣΗΣ    ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΟΝΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ  ΠΡΕΚΑΣ Χ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ Δ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Δ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 21.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO Δ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 20.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΔ Γ  ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (2) ΠΑΙΔ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΤΡΙΤΗ 28.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΥΠΟΛ 28΄ Β ΑΝΔ ΤΖΙΜΗΣ   ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ Α ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ. ΣΕΦ 20.30 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ Π Α  ΛΥΡΑΣ  ΜΑΙΤΟΥ  ΣΑΛΠΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Π Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ    ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ Ε Β  ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Π Α ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Ε Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ    ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Π Α ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ    ΜΕΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 20.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Π Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι   ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ -ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Π Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι    ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Ε Α ΖΙΩΓΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΥΙΔ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ Ε Α ΤΣΑΧΑΚΗΣΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π Β ΜΑΙΜΟΥ   ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ Ε Α ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ-ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ Ε Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΛΙΑΠΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 20.00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΛΙΑΠΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.15 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ-ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ Ε Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ Ε Β ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
AΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Ε ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Π ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ (2) Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2)-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Π ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ-ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ Π ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ Π ΝΑΚΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ -ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ Ε ΝΑΚΟΣ  ΜΗΝΑΣ Σ ΜΙΧΑ ΜΑΡ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝ 20..00 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2)-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ Π ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΑΓ. ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 21.30 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2)-ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ Ε ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΗΝΑΣ Σ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ Ε ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ-ΠΕΡΑ ΑΣ Ε ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΕΚΑΣ  Α. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΒΑΡΗΣ (ΜΟΥΤΟΥΣΗ) 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45  ΑΙΞΩΝΗ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΥΠΟΛ ΕΦΗΒΙΚΟ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΤΕΤΑΡΤΗ 29.11.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΧΡΟΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΤΖΙΜΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΣΙΜΑ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΝΑΚΟΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 30.11.17

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Δ. ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΑΝ ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓ/ΛΗΣ 21.45 ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ; ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ 
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01.12.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ-ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ -ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΤΟΒΗΛ  ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΠΑΛΛΑΣ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right