menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.11.17 από isaak

Η κλήρωση των παμπαίδων 2017-18

Κοινοποίησέ το :
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ (Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ)
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ                       6                       
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ             1          
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ(Ι)      8  ΣΑΒΒΑΤΟ  19.15 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ           2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.         5
ΑΟΝΑ                                 4
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ               3      
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ  7    ΣΑΒΒΑΤΟ 16.45 ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 
2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ 
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ               7
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ  2
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ        3
AIΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ           8  4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ               5   
ΒΑΡΗ                                   1
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ                      4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ/ΔΙΑΣ                6
 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ 
ΑΕ ΡΕΝΤΗ                           7
ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ                     3
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ                    8
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ              4                      
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ                   2  
ΠΟΡΦΥΡΑΣ                         5
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ   6
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.            1
 4ΟΣ OMIΛOΣ 
ΜΙΛΩΝΑΣ                            7
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ              5
ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ                   2
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (ΙΙ)     4   ΣΑΒΒΑΤΟ  19.15 ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ                   8    ΣΑΒΒΑΤΟ 18.00 ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 
Π. ΦΑΛΗΡΟ                        3      
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ                1
ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ       6
5ΟΣ OMIΛOΣ 
ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ        5
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ.                      4
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ            8
ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ         6                    
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ            2
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ                   1          
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  7
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ                  3
 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ 8 ΟΜΑΔΕΣ    (στον β’ γύρο αντίστροφα)
    11/11/17          18/11/17        25/11/17         02/12/17         09/12/17        16/12/17          23/12/17

1Η ΑΓΩΝ
2Η ΑΓΩΝ
3Η ΑΓΩΝ
4Η ΑΓΩΝ
5Η ΑΓΩΝ
6Η ΑΓΩΝ
7Η ΑΓΩΝ
1-8
7-1
1-6
5-1
1-4
3-1
1-2
2-7
6-2
2-5
4-2
2-3
2-8
8-5
3-6
5-3
3-4
3-8
8-6
4-7
7-3
4-5
4-8
8-7
6-7
7-5
5-6
6-4
13/01/18
20/01/18
27/01/18
03/02/18
10/02/18
24/02/18
03/03/18

Η συμπληρωματική προκήρυξη θα εκδοθεί πριν την έναρξη του πρωταθλήματος 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right