menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.11.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 16.11.17 μέχρι Παρασκευή 24.11.17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 16/11/17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/11/17. 
Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .





Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ
ΥΠΕΝΘΥΜΙΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ . ΕΚΤΟΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ (ΑΝΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ) Ο ΙΑΤΡΟΣ ΕΙΔΟΠΟΙΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΩΣΗ . 
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΗΝ ΜΑΝΔΡΑ (ΦΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΑΠΩΛΕΙΕΣ) ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΝΕΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ 

ΠΕΜΠΤΗ 16.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΠΕΙΡ. ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ ΔΗΜ ΤΣΑΤΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜ. ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΡΑΜΑ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΟΝΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17.11.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΛΙΑΠΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ./ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΩΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.11.17
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.30 ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 16.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ
 ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ  11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΝΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 10.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΜΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 12.15 ΠΕΡΑ ΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 09.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΙΜΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 13.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 09.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ Β΄ (ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΔΙΟΓΕΝΟΥΣ ) 09.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ- ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΤΣΑΝΤΗΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΑΡΦΑΡΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΣΕΦ Β 17.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 15.15 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΚΛΟΥΒΑ) 13.30 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΠΕΡΕΤΣΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ Α 20.30 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 17.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 19.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ (2) ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 19.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ 14.30 ΘΡΙΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΚΩΝΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 15.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Α ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΣΤΑΜΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ Α ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ-ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ Α  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ Α ΝΑΚΟΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ- ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΜΕΝΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚ 13.30 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ- ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Β1 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Β1 ΠΛΆΧΟΥΡΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΑΝΔΡΑΣ 15.30 ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Β1 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.00 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ- ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Β1 ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 15.30 ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ»-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ Β2 ΝΑΚΟΣ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
6o KN ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ Β2 ΕΞΑΡΧΟΣ  ΤΖΗΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΕΕ ΝΑ Β2 ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΛΙΑΣ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΟ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY Β2 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ-ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ Β2 ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 20.30 ΒΑΡΗ - ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΒΠ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ-ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ ΒΕ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΝΟΤ. ΠΡΟΑΣ-ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΥΠΟΛ ΓΠ ΥΠΟΛ 10΄ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ-ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΠ ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΓΠ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 17.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ-ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΓΠ ΑΥΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΑΡΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΠ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΓΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 13.45 ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΡΕΚΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 17.00 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΠ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ.ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 18.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ- ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΓΕ ΚΩΝΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. CITY ΡΕΝΤΗ 11.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ-ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΓΕ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ ΓΕ ΕΞΑΡΧΟΣ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.11.17
MINI ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΜΙΝΙ ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 14.00 ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΠΑΜΠ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ 1 ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ."ΠΑΝ. ΣΑΛΠΕΑΣ" 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 1 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΙΤΣΑΚΗ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 17.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 1 ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΣΠΕΡΟΥ 16.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΑΟ ΒΑΡΗΣ 2 ΓΑΡΙΝΗ ΝΑΚΟΣ ΤΖΗΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 15.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ 2 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 18.15 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ-ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΑΣ 2 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΩΝΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΤΣΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ 2 ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Α.  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ -ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ Α΄ΑΝΔΡ ΣΤΡΕΜΠΑΣ-ΤΣΟΛΑΚΟΣ- ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.45 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ- ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ Δ΄ΑΝΔΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΦΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΙΔΙΚΟ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΗΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΠΦΠΦ ΒΕ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΒΕ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΚΩΝΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΓ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚ.  ΑΛΜΠΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΓ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΡΑΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 12.00 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝΑΓ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΕΓ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 10.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΓ ΑΥΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΣΩΡΡΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΕΓ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΕΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΙΡ - ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΕΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.45 ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ (2)-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΓ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΙΤΣΑΚΗ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΙΓ-ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ -ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚ. ΕΓ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ  ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 15.15 ΠΕΡΑ ΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΓ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 13.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ (2)-ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΕΓ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 17.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΓ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΔΕΥΤΕΡΑ 20.11.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ 7η
ΚΛ ΑΛ ΣΑΛΤΑΣ 20.30 ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Π ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΠΑΝ.ΣΑΛΠΕΑΣ» 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ - ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΚΚΗΣ ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.00 ΠΕΡΑ ΑΣ -ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΡΙΒΑ  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡ    ΜΙΧΑΣ Γ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΙΔΕΡΗΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΩΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΥΚΗΣ  ΠΑΣΣΑΡΗ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΓΡΑΜΜ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ- ΜΟΣΧ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΑΟΚ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΑΥΙΔ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ- ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 21.11.17
ΠΑΙΔΕΣ Α-Β ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΑ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ -ΚΡΟΝΟΣ Γ. ΔΗΜ ΠΑ ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ -ΚΡΟΝΟΣ Γ. ΔΗΜ ΕΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΛΙΑΠΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ -ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑ ΛΥΡΑΣ ΤΕΡΖΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΑ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΡΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΝΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΑ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΒ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΣΑΚΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΕΑ ΜΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 20.00 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΒΠ ΜΕΛΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ-ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΠ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ-ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ ΒΠ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΒΠ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΣΑΦΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ-ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΒΕ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΣΑΦΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΒΕ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΣΩΡΡΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
-------------------------------------------------------------------------------------
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ-ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ (2) ΓΠ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ- ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΙΙ  ΓΕ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Ν ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΟ-ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΓΠ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΓΕ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ-ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ (2) ΓΠ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΜΗΝΑ Σ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 20.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ-ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΓΠ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.30 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.15 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ-ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY ΓΠ ΣΙΜΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝ ΣΩΜ-ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2) ΓΠ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝ ΣΩΜ-ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ (2) ΓΕ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ-ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΓΕ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΔΑΥΙΔ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΑΝ. ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΓΕ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ-ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ (2) ΓΕ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 21.45 ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ-ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΓΕ ΣΙΜΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΕ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΒΛ.  ΡΑΠΤΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 22.11.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΓ ΔΗΜ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 21.30 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -Π. ΦΑΛΗΡΟ ΧΡΟΝΗΣ ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ -ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ «ΑΝΔ.ΒΑΡΙΚΑΣ» 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΥΙΔ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 23.11.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ- ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΜΙΧΑ Μ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ- ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΑΤΑΓΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡ 19.45 ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ -ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΔΗΜ ΓΛΥΦ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ -ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΠΡΕΚΑΣ Χ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24.11.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ-ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ ΑΟ ΤΖΙΜΗΣ ΜΕΛΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 22.00 ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ -ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ -ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ.ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ-ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΕΟ ΚΛ ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ -ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ



Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right