menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.9.17 από isaak

Οι ορισμοί διαιτητών κριτών από Πέμπτη 28.09.17 μέχρι Παρασκευή 06.10.17

Κοινοποίησέ το :


Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από  ΠΕΜΠΤΗ 28/091/7   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06/10/17. 



Υπενθυμίζουμε στα Σωματεία ότι το Δ.Σ. της Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. και η Υγειονομική Επιτροπή σε συνεργασία με τις Επιτροπές Πρωταθλημάτων Ανδρών και Γυναικών, έχουν από πέρυσι συνάψει διετή συμφωνία με την ιατρική εταιρεία κάλυψης αθλητικών γεγονότων Dimsta για την κάλυψη όλων των αγώνων περιόδου 2017-2018 στα Σωματεία που δεν διαθέτουν δικό τους ιατρό. Η συμφωνία ισχύει και φέτος .

Οι ιατροί θα διαθέτουν κάρτα ιατρικού Συλλόγουο αριθμός της οποίας θα αναγράφεται στο Φύλλο Αγώνα καθώς επίσης θα έχουν πλήρως εξοπλισμένο φαρμακείο με ιατροφαρμακευτικό υλικό για την κάλυψη των αγώνων.

Βασική προϋπόθεση εκ μέρους των Σωματείων αποτελεί στο να τηρείται πιστά το πρόγραμμα των αγώνων.
Αν για οιοδήποτε λόγο τα σωματεία έχουν δικό τους ιατρό θα πρέπει άμεσα να ενημερώσουν με έγγραφο την ΕΣΚΑΝΑ και δεν ισχύουν τα περσινά ενημερωτικά  έγγραφα . Επισημαίνεται ότι σε αυτή την περίπτωση τα σωματεία που θα επίλέξουν να μην αναθέτουν  στην ΕΣΚΑΝΑ την ιατρική κάλυψη , έχουν την πλήρη ευθύνη προσέλευσής του στα εντός έδρας ματς και σε περίπτωση μη διεξαγωγής του αγώνα σε μη προσέλευση ιατρού θα έχουν τις προβλεπόμενες κυρώσεις .  Στους αγώνες αυτής της εβδομάδας οι ιατροί αναφέρονται ανά αγώνα ως ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ η ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΑΣ 
ΠΕΜΠΤΗ 28-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
----------------------------------------------------------------------------------  
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ  
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΗΝΑΣ Σ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29-09-17
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ  21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΕΠΠΑΣ Δ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
------------------------------------------------------------------------------------- 
 ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΤΟΒΗΛ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ  
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ. 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ  

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-09-17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Γ  ΜΑΙΜΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β1 Β2
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 11.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 18.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣΜ ΚΟΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΑΥΡOΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 15.30 ΒΑΡΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΑΛΜΠΑΝΗ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΖΙΑΚΑ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΡΦΑΡΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 08.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ
1o ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Ε ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
1o ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣIΝΑΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.30 ΠΑΝΑΓΙΝΙΚΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 12.00 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ. ΣΟΦ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ Ε ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΙΤΣΑΚΗ  ΛΕΚΟΥ 
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.15 ΑΠΟΛΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ ΔΗΜ 21.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 12.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Ε ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ Σ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ  

ΚΥΡΙΑΚΗ 01-10-17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ.ΣΕΦ 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Α Π ΣΙΜΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Β Π ΣΙΜΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Β Π ΜΑΙΜΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Β Π ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 21.30  ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Β ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΜΙΧΑ Μ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β ΕΦ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΚΑΣΙΜΑΤΕΙΟ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Β ΕΦ ΑΡΦΑΡΑ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Β ΕΦ ΑΡΦΑΡΑ  ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΑΟΝΑ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 14.00 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΛΜΠΑΝΗ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 18.30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΣΙΜΑ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΙΑΚΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ, ΔΗΜ. ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΑΛΠΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 14.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 18.00 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Π Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ Ε Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΩΡΡΟΥ ΛΕΚΟΥ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ  Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 09.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΡΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΕΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ Ε Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΣΕΦ Γ 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΙΙ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΘΕΟΜΗΤΟΡΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΨΑΡΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΗΚΑΣ ΜΗΝΑΣ Σ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.30 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 13.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΔΕΥΤΕΡΑ 02-10-17
Α΄ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑΔΟΠ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΤΕΦΤΙΚΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΛΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΘΕΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ  ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ -ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΤΟΒΗΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 20.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΠΛΙΑΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ  20.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΠΟΝΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ.  ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.45 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΑ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑ Μ ΠΡΕΚΑΣ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤΑ 22.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 21.00 ΑΝ Ν ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΟΜΑΔΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΤΡΙΤΗ 03-10-17
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α-Β
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 22.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑ Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑ Α ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕ Σ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΦ Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔΟΠ 20.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ -ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΑ Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΥΚΚΝΑ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΑ Α ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΦ Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑ Α ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Α ΣΙΔΕΡΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ Σ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑ Α ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΦ Β ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΗΛ. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑ Β ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΦ Α ΓΑΡΙΝΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡΗ ΠΑ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑ Β ΧΡΟΝΗΣ  ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΆΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ - Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΦ Α ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΥΙΔ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΦ Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΦ Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΠΑ Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΦ Γ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 20.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑ Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ  ΕΣΚΑΝΑ  ΜΕΝΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑ Γ ΠΡΙΣΙΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΙΤΣΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ
ΑΝ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΠΑ Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝ ΜΙΛΩΝΑ 20.00  ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑ Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΠΑ Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
1ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑ Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑ Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚ ΕΛΛΗΝ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΦ Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΑ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΚΝ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΦ Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ Γ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ  21.30 ΕΣΤΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΦ Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΜΙΧΑ Μ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 21.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ ΕΦ Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΛΜΠΑΝΗ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΓΣ ΜΕΓΑΡΑ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΑΝ. ΑΡΤΑΚΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΣΑΛΠΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 04-10-17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ  ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ ΚΑΛΛΙΘΕΡΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΡΙΣΜΙΤΖΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗΣ  ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 05-10-17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΡΙΒΑ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΙΧΑΣ Γ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΦΑΣΟΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΤΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΙΑΠΗ ΝΑΖΙΡΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΙΔΟΥΛΟΥ


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06-10-17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  ΛΙΑΠΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΑΙΜΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΝΡΗΣ ΑΡΤΑΚ 22.00 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ





Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right