menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.5.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 04/05/17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/05/17

Κοινοποίησέ το :


Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ   04/05/17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12/05/17


ΠΕΜΠΤΗ 04.05.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΓΡΙΒΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ -ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΜΙΧΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ-  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ-  ΙΑΤΡΟΣ EΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ -ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ -  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. , ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ - ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.3Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΦΑΡΑ -ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. -ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.00  ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ   ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ.-  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ -  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.05.17

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20Σ - 5ΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ     ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ.-  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3ΟΣ- 4ΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ -ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 10ΟΣ -13ΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ     ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ - ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 11ΟΣ -12ΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Ν. - ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α. ΝΑΖΙΡΗ -  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ 06.05.17
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΑΝ. ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF
NEO KΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ   ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΑΡΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 14.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΤΕΡΝΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΜΙΝΙ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 18.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ - ΣΥΚΚΝΑ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 07.05.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF
KL. KAMINΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ 4 1 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΕΛΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ 3 2 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. - ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ 15.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.- ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 19.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ   ΑΛΙ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 17.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΜΑΙΜΟΥ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 16.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ



ΠΑΙΔΕΣ Γ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 14.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00  ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΠΕΡΑ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08.05.17
PLAY OFF Α ΤΕΛ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χ .  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΥΡΤΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -ΠΕΡΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

PLAY OUT A 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.45 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


PLAY OFF B TEΛ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ.  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ 

PLAY OUT B ΤΕΛ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


PLAY OFF Γ ΤΕΛ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ -ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ  ΣΚΟΥΤΑΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

PLAY OUT Γ ΤΕΛ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ ΝΈΟ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α.  ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑΣ Μ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10.05.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α ΤΕΛΙΚΟΙ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΙΧΑΣ Γ



ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ ΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΠΕΜΠΤΗ 11.05.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF  
4-5
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΣΟΛΑΚΟΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ  -  ΙΑΤΡΟΣ EΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  - ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  -ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ  - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ. 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ -  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 12.05.17
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF

2-3 (1-1) 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ. -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΡΓ. ΔΡΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΝΑΖΙΡΗ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4-5 (1-1)
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2-2)
ΝΕΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΙΔΕΣ ΤΕΛΙΚΟΣ PLAY OFF(2)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.30 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ.  ΚΟΜ   ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ  ΑΝΔ. ΘΕΟΝΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΜΠΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right