menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.5.17 από isaak

ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΗ : Το πρόγραμμα με διαιτητές κριτές από Τετάρτη 03.05 έως Παρασκευή 05.05.17

Κοινοποίησέ το :

Υπενθυμίζουμε το προγραμμα και τους διαιτητές και κριτές  από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑαπό ΤΕΤΑΡΤΗ 03.05.17   έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.05.17.
ΤΕΤΑΡΤΗ 03.05.17
ΠΑΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ (1)
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΓΥΝΑΙΚΕΣ PLAY OFF
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  2ΟΣ -3ΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΑΡΙΝΗ ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ 1ΟΣ-  4ΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ.    ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΑΒΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 04.05.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 20.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ (ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΓΡΙΒΑΣ ΦΑΚΩΝΑΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Θ. ΜΙΧΑΣ Α ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.00 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΣΑΛΠΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΕΡΑΜΑ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ - ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. , ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ. ΣΙΑΜΙΔΗΣ  ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.3Ο ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ. ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΦΑΡΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 20.00  ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ  ΓΑΡΙΝΗ   ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 05.05.17

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20Σ - 5ΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ     ΠΟΝΤΑΣ ΜΠΟΥΚΑΣ  ΤΗΓΑΝΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 3ΟΣ- 4ΟΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 21.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 10ΟΣ -13ΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ     ΜΕΛΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.45  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 11ΟΣ -12ΟΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛ. ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ Ν.  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑΣ Α. ΝΑΖΙΡΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right