menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.4.17 από isaak

PLAY OFF PLAY OUT Β ΑΝΔΡΩΝ

Κοινοποίησέ το :
PLAY OFF 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 65-57(2-1) 
Διαιτητές : Γαρίνη Δελαγραμμάτικας Χρόνης
Δεκάλεπτα : 16-12, 32-24, 49-39, 65-57
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  (Καψιμάλης Παλτσόγλου) Τάγκαλος  2, Γιοβάς 6 Τζοβάρας 2, Καμπούρης 3(1) Μαραγκόπουλος 18(4) Αλεξανδρόπουλος 9(2) Θεοχάρης 13, Γουλανδρής ς Κουτσολιάκος 6 Στεργίου Χαριτωνίδης Λούγαρης 4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος  Ζάλιαρης) Κακαράτζας Ζαχαρόπουλος 7 Φλέγκας 10 Βασιλικός 9 Μαστρογιάνννς 1 Ρουμάνι 13(1) Κουντούρης 5(1) , Πάσσαρης , Φωτεινάκης 10(2) Γιαννακόπουλος 2 Ελενίτσας 

















PLAY OUT 
EΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 76-73(2-1) 
Διαιτητές : Σταγιάνος, Παπαγεωργίου, Μαίμου
Δεκάλεπτα : 21-11, 39-33, 55-53, 76-73
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης 23, Τόμπρος , Νικολούσιος 16(2), Μουστάκας 6(1) Χαραλαμπίδης 13, Σαμλί , Μέλισσας, Παπάνογλου 18(2) , Μάναλης, Καρακατσάνης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Λεμπέσης, Τόμπρος, Κούμενος 14(4), Στεφάνου 6, Φιλίππου 11, Μπουρβάνης 23, Ράπτης 8, Καρατζιόγλου 4, Ζέρβας 8 (1), Μπουταλης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  69-52(2-1) 
Διαιτητές : Πόντας Κονταράτος Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 21-13, 37-28, 56-36 , 69-52
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λουλουδάκης Βλουτής ): Πετρίδης 9(1) Κορωνιός 6(1) Νικολάκης , Παπαμιχαήλ 8 Ζέρβας 4, Παπαδάκης 16 , Παπαγιαννόπουλος 3(1) Χριστοδούλόπουλος 16(4) Σκουμής 1 Λιανούδης 2, Ανδριώτης 2 Λουκάτος 2

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χατζηχρήστου Τριανταφύλλου Φορτάτος 2 Γιαννακής 4, Γουρνάς 10 Βουρνάς  16(1) Κυριάκου Θεοδωρικάκος 12(1) , Σταθάκος , Κοντοστέργιος 8(1) Κουβάς , Μάρης 

Η επόμενη αγωνιστική 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2Η)
(2) ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ(4)  ΓΛΥΦΑΔΑ (3) ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(1)ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ (2)- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ. (5)  ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2Η)
(2) 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(13) - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(10)  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
(2) ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 12 11 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ    ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right