menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.4.17 από isaak

PLAY OFF PLAY OUT Β ΑΝΔΡΩΝ

Κοινοποίησέ το :
PLAY OFF 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ –ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 65-57(2-1) 
Διαιτητές : Γαρίνη Δελαγραμμάτικας Χρόνης
Δεκάλεπτα : 16-12, 32-24, 49-39, 65-57
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ  (Καψιμάλης Παλτσόγλου) Τάγκαλος  2, Γιοβάς 6 Τζοβάρας 2, Καμπούρης 3(1) Μαραγκόπουλος 18(4) Αλεξανδρόπουλος 9(2) Θεοχάρης 13, Γουλανδρής ς Κουτσολιάκος 6 Στεργίου Χαριτωνίδης Λούγαρης 4
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (Τάσος  Ζάλιαρης) Κακαράτζας Ζαχαρόπουλος 7 Φλέγκας 10 Βασιλικός 9 Μαστρογιάνννς 1 Ρουμάνι 13(1) Κουντούρης 5(1) , Πάσσαρης , Φωτεινάκης 10(2) Γιαννακόπουλος 2 Ελενίτσας 

















PLAY OUT 
EΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 76-73(2-1) 
Διαιτητές : Σταγιάνος, Παπαγεωργίου, Μαίμου
Δεκάλεπτα : 21-11, 39-33, 55-53, 76-73
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης): Προσελέντης 23, Τόμπρος , Νικολούσιος 16(2), Μουστάκας 6(1) Χαραλαμπίδης 13, Σαμλί , Μέλισσας, Παπάνογλου 18(2) , Μάναλης, Καρακατσάνης
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Λεμπέσης, Τόμπρος, Κούμενος 14(4), Στεφάνου 6, Φιλίππου 11, Μπουρβάνης 23, Ράπτης 8, Καρατζιόγλου 4, Ζέρβας 8 (1), Μπουταλης
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ  69-52(2-1) 
Διαιτητές : Πόντας Κονταράτος Καλαντζής
Δεκάλεπτα : 21-13, 37-28, 56-36 , 69-52
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λουλουδάκης Βλουτής ): Πετρίδης 9(1) Κορωνιός 6(1) Νικολάκης , Παπαμιχαήλ 8 Ζέρβας 4, Παπαδάκης 16 , Παπαγιαννόπουλος 3(1) Χριστοδούλόπουλος 16(4) Σκουμής 1 Λιανούδης 2, Ανδριώτης 2 Λουκάτος 2

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης):  Χατζηχρήστου Τριανταφύλλου Φορτάτος 2 Γιαννακής 4, Γουρνάς 10 Βουρνάς  16(1) Κυριάκου Θεοδωρικάκος 12(1) , Σταθάκος , Κοντοστέργιος 8(1) Κουβάς , Μάρης 

Η επόμενη αγωνιστική 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2Η)
(2) ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ(4)  ΓΛΥΦΑΔΑ (3) ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
(1)ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ (2)- ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ. (5)  ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΓΡΙΒΑ ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2Η)
(2) 2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(13) - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(10)  ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
(2) ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 12 11 ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ    ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right