menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.4.17 από isaak

H τελευταία αγωνιστική της Α΄ ανδρών και η φιέστα του ΠΟΚ Έσπερος για το νταμπλ

Κοινοποίησέ το :


ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ 59 70
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 69 88
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 55 61
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ 95 49
ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ 80 82
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΠΕΡΑ ΑΣ 58 82
ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 82 72


ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ –ΠΕΡΑΜΑ 95-49
Διαιτητές : Φασόλης Σιεδέρης Ππαζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 28-10, 48-23, 66-40 95-49
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ (Μάντζαρης , Γράψας) :Αγγελόπουλος 2, Καραγιαννίδης 7(1),  Ντόσκορης 6()1) Μιχαηλίδης 19(3) , Χαρούνι 15 ,Χατζηκίδης 13(3) Τράγος 14(2) ,Βλασσόπουλος 2, Αθανασιάδης 2, Γραμματικός 6 Πεταλάς 7(1) , Πρόγκας 2
ΠΕΡΑΜΑ (Ιμπραημάκης Πασαγιάννης ) Κατσίκαλης , Μπαμπούνης 2, Κουμπούρης 16 Σωτηρίου 3, Καίρης 4, Αρώνης 10 , Τράμπαρης 12(3) , Μπούζας 2 , Ντιάμης , Σαγρής
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ –ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 80-82
Διαιτητές :  Χριστοδουλάκης , Λαζόγκα , Ναστούλης
Δεκάλεπτα :  21-26, 39-42, 53-63, 80-82
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (Μάνταλος  Υφαντής) Κοντόπουλος 6 Μπίμπας ., Μαρούγκας 11(2) Ντινόπουλος , Καραποστόλου 37(6) , Δημάκος 2, Γιατράκος , Καράμπελας 7 , Αθανασόπουλος , Σταυριανόπουλος 17

ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Καβάσιλας) Λαμπρόπουλος 7(1) , Τσιπίδης 11(1) Αριστοτέλους 28(4), Παπανίκος , Λαζαρίδης 13(1) , Μέλος-Κορνάρος 7 , Κήτσιος 14(1) , Καππής 2, 
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Π. ΦΑΛΗΡΟ 55-61
Διαιτητές : Παπαφωτίου Σέλληνας Κατσιμάρδος
Δεκάλεπτα : 16-11, 28-27, 38-45, 55-61
ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (Νικολαίδης , Μαγγιώρος) :  Καρασούλος , Παπαγεωργίου 9, Πιτούλης , Λοϊζίδης  18(1) , Μουζακιώτης 1, Σουργιάς 8(2), Παπαμαρινόπουλος  2, Γουρδομιχάλης 3, Γκιουρτζίδης 12, Μαρόπουλος 2, Φιλιππάκος , Γρυπιώτης
Π. ΦΑΛΗΡΟ(Γκιουλέας Κωστολιάς):  Αλεξανδράκης 13, Τσαγγαρούλης , Λουκάκης 2 Διζές 4(1) Χρηστίδης , Τσιφτσής 16 Παντελής , Στεγίου 9(2) , Αγαπητίδης Περαντωνάκης 4, Πετράκος 3
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. -   ΠΕΡΑ 58-82
Διαιτητές :Γιακείμη Σκαλτσής Ζαγουρής
Δεκάλεπτα : 15-24, 23-45, 44-65, 58-82
ΕΛΥΕΘΡΙΑ ΜΟΣΧ. (Παπαναστασίου): Παπατρέχας 3(1) , Ζαρκαδούλας , Μπουρσούκης 3, Δέλιος 13(2) , Πέττας 16(3) , Τζαφέρης , Κόλλιας 3, Σιδηρόπουλος 8(1), Νικολαίδης 6(1) Ιγιάμου 6

ΠΕΡΑ (Γκαναβίας,. Φέρτης) : Βαρδάλος 6 (1), Χιόλος , Σκαλούμπακας , Θεολογίτης 7(1) Ζέγγος 23(5), Βαμβακάρης 4, Φωτόπουλος 17(2) Μπουλούκος Πιτούλης 10, Μακρυγιάννης 13(3) Βουρδέλης 2 
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ –ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ   69-88
Διαιτητές Αποστολίδης Μαγγουνής  Φραγκούλη
Δεκάλεπτα : 15-16, 38-43, 50-71, 69-88
ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ (Καλλιπολίτης  Παππάς):  Κυριαζίδης 6, Αρμανίδης 11(2) Ραλλάκης Ν. 4, Καρελλάς 6, Μούστα 8 Χεργκελετζής 8, Κατσούρης 19(2) Πεζιρκιανίδης , Τσουκάτος 2 Βράκας Μαραγκός 1, Βλάμης 4

ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ (Τριανταφύλλου Ζάννος) Παπάζογλου 7 , Μαλιάρας 2, Φιρκάσης , Κοκκαλιάς 20(4) Φωσσές Μουζάκης , Χολέβας 14(4) Παπαζαφειρόπουλος 9(2),  Κανταράκιας 17(3) Χιδηριάν , Καψαρίδης 17, Αγραπίδης 2 
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ –ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ 82-72
Διαιτητές : Λυράς Ορφανός Ι. Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 18-20, 32-31, 61-54, 82-72
ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (Φώσκολος , Φαραώ): Ραζής 13(3) , Αυλόγητος 2, Πλατής 6, Γκίκας 11(3) , Παπαδημητρακόπουλος 12, Καπέτσης , Καδδάς 5(1) , Ξυνογαλάς 16(1) Παπουτσής , Καρύκας 8 Δρόσος 7(2) Τζουανόπουλος 2

ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (Ποτόσογλου Μ., Ποτόσογλου Ν.) Δημητρόπουλος . Ασημακόπουλος 4, Γαλετάκης 5(1) Καλλής 18(1) , Καραδημητρίου , Χριστόδουλος 31 , Καρατζάς 1, Καλάβριας , Μοσχολιός 6 , Λέσι , Μπούτας 7(2) , Παπακωνσταντίνου 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. – ΜΙΛΩΝΑΣ 59-70
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης  Καταγάς Ρουμελιώτης
Δεκάλεπτα : 20-14 , 31-33,38-51,  59-70
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑ (Δαλμυράς) Ευσταθίου 7 Πιστιόλης 18 Νικολά , Κολοκοτρώνης Δαλμυράς 23(3) Ταχινάκος 3(1) , Τζώρτζης , Μουστάκας 8(1)

ΜΙΛΩΝΑΣ (Μπαστούνης Μήτσιου): Καρακώστας 8 Σουληνάρης 11, Μπίκας 6 Βαρυπάτης 4, Παπανικολόπουλος 3(1) Μαμαλάκης 13(1) , Δεκαβάλας , Μιχαλάς , Σπέντζος 10(2) Χαϊδάς 10(2), Καραγιώργης 2, Πέργουλης 3
                    ΤΕΛΙΚΗ          ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
49
26
23
3
1989
1562
--
--------------------------------------
2
ΠΕΡΑ ΑΣ
46
26
20
6
1870
1547
3
ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ
44
26
18
8
1794
1718
4
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ
44
26
18
8
1658
1613
5
ΝΕΑΝΙΚΗ ΕΣΤΙΑ ΜΕΓΑΡΙΔΑΣ
43
26
17
9
1859
1757
--
-------------------------------------
6
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
41
26
15
11
1736
1670
7
ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ
40
26
14
12
1723
1723
8
ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY
39
26
13
13
1844
1790
9
ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ
39
26
13
13
1737
1778
--
--------------------------------------
10
ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ
35
26
9
17
1649
1764
11
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ
35
26
9
17
1777
1894
12
ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ
33
26
7
19
1649
1719
13
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ
32
26
6
20
1564
1757
--
------------------------------------
14
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΦΜΣ
26
26
0
26
1488
2045

Τα play off και play out  ξεκινούν την Πέμπτη ως εξής 

ΠΕΜΠΤΗ 27/04/17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (1H)
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.00 ΠΕΡΑ (2) -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ (5)  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ (3)- ΜΙΛΩΝΑΣ (4) ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ-  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ - ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Α΄ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT(1Η)
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (10) - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. (13) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.00 ΠΕΡΑΜΑ (11)-ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ (12)  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ - ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ-  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right