menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.4.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 26Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Στέφθηκε πρωταθλήτρια η Ευρυάλη Γλυφάδας

Κοινοποίησέ το :


EYΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ 79-64
Διαιτητές :Στρέμπας Κούλης Χ.
Δεκάλεπτα : 15-11, 43-34 , 60-54,  79-64
ΕΥΡΥΑΛΗ (Τασιόπουλος Φωτεινός) : Σιγλέτος 4(1), Κακαβάς Π 11(1) ,  Κόκκινος 23(1), Ψυχογιός 6(1), Παρασκευόπουλος  7(1) Δημητρίου ,Κασπαριάν 12(2), Χαλκιάς  4, Μαγγανάς 4, Κουβούσης Αλεξιάς 3(1) Τσίλαγας 5(1)
ΔΑΦΝΗΑ Γ ΔΗΜ (Τάσος-Ζάλιαρης ) : Ζαχαρόπουλος 11 Μανίκας Κακαράτζας  , Φλέγκας 12, Βασιλικός  14(2), Μαστρογιάννης  2, Ρουμάνι  2, Κουντούρης  6(2), Ελενίτσας , Φωτεινάκης 9(3) , Πάσσαρης  Γιαννακοπουλος 

ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ – ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 71-78
Διαιτητές : Καρακωνσταντόπουλος , Μέλης
Δεκάλεπτα : 19-19, 37-40, 55-60, 71-78
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης): Κουβάς, Τριανταφύλλου 14(4), Φορτάτος 4, Γιαννάκης 8(2), Γουρνάς 3, Βουρνάς 11(2), Θεοδωρικακος 19(2), Σταθάκος, Κοντοστέργιος 8, Καπερώνης, Μαρής 4
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Τηγάνης): Προσελέντης 18(4), Τόμπρος , Καραίσκος 11(2), Νικολούσιος 29(6), Μουστάκας 4, Χαραλαμπίδης 1, Σαμπλι 2 Μελισσάς, Παπάνογλου 13, Ασημόπουλος, Καπέτσης, Καρακατσάνης

AONA NIKAIA 77 69
Διαιτητές Παυλόπουλος Ανδρ. Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 15 16, 32-33, 55-54, 77-69
AONA(Λαμπρόπουλος): Φιαμπόλης , Μαγγωνάκης 10, Ψάλτου , Αγγλόπουλος , Μανίκας 2, Άμερσον , Θεοφανίδης 4, Χατζηρόδος 4, Ραζής 7 , Πηλιούνης 1, Ρετσινάς 7, Αρνόκουρος 15
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος): Λιθόπουλος 26, Φουντής 13, Γραμμένος 3, Βαρλάς 6 Σκοπελίτης 10, Λάμπρου 3, Ρεπάνης 3, Γιανδήμας 5 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 68-60
Διαιτητές : Μαυρέλης Τζίμης  
Δεκάλεπτα  :22-17, 41-34, 58-48 68-60
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Παύλος Καλοείδης ) : Κόγκας 19(5) Λαμπρινός , Μαμουνής 8(2) Βλαχάκης  2, Κορκοσούρας 5(1) , Μοναχός 2, Ρέππας 6 , Μπόθος 13 Θωμάς 2, Τριανταφυλλίδης 11
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος ) Λεμπέσης , Τόμπρος 3, Κούμενος 3(1) Στεφάνου 8,  Φιλίππου 27(6) , Μπουρβάνης 4, Ράπτης 13, Καρατζιόγλου 2, Ζέρβας 

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΓΛΥΦΑΔΑ 50-71
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης Καλατζής
Δεκάλεπτα : 17-12, 29-32, 38-54, 50-71)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κλιγκόπουλος): Κουτρομπίλας 1, Τζίτζης 10(2), Συρίγος 6, Βαρβατάκος 13(2), Κοθράς 9, Μπεζαντάκος, Μελλάς 4, Μακαρατζής 3, Μπουλάτζας, Μπινιάρης 4.
ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Τάγκαλος 7(1), Γιοβάς 4, Τζοβάρας 4, Καμπούρης 8, Μαραγκόπουλος 19(1), Αλεξανδρόπουλος 6(1), Θεοχάρης 12, Χαλκιάς, Κουτσολιάκος 5, Στεργίου, Χαριτωνίδης 2, Λούγαρης 4.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ – ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 71-60
Διαιτητές: Γιακείμη Κούλης Κ
Δεκάλεπτα : 20-13, 35-29, 52-46, 71-60
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ.( Κάσσης Μαγγιώρος):  Νοίδης 2 Φωστέρης 19(2) , Δούβος 4 , Κασσάνος 6, Γρηγοράκος 20(3) , Κουκουβάκης 4 Αδράμης 7(1), Λούκος 5, Ακρίβος 2 Ζάβρας 2 Ρουσσάκος
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λουλουδάκης Βλουτής ): Πετρίδης  9(1) , Κορωνιός 15, Νικολάκης 5(1) Ζέρβας Παπαδάκης 8 Παπαγιαννόπουλος 12(2) Χριστοδουλόπουλος 5(1) Σκουμής 4 Παπαθανάσης Ανδριώτης 2 Λουκάτος 
ΤΑΤΑΥΛΑ-ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ.    74-68    
Διαιτητές: Ραχιώτης - Ορφανός Εμμ.
Δεκάλεπτα: 24-21, 39-34, 52-56, 74-68
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς) : Νικολόης 19, Παπαδόπουλος 10(2), Κουρής 16(3), Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 19(1), Παδουβάς, Κάβουρας 8, Λύρας 
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Μαντζώρος - Ιμπραημάκης) : Αλεξίου, Ιωάννου 15(1), Συριανός 7(1), Καρασούλας 12, Γκααφάρ 6, Βάσσης 6, Μαρκουίζος 17(1), Κετέμα 4, Κοντούζογλου 1




                       ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1
ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ
49
26
23
3
1999
1666
2
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΣ
48
26
22
4
1831
1547
3
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ
47
26
21
5
1704
1547
4
ΔΑΦΝΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΟ
43
26
17
9
1712
1674
5
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
43
26
17
9
1765
1646
6
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ
41
26
15
11
1762
1743
7
ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΟ
38
26
12
14
1768
1855
8
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
37
26
11
15
1680
1668
9
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΣ
36
26
10
16
1576
1625
10
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ
35
26
9
17
1631
1747
11
ΕΝΩΣΗ ΝΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ
34
26
8
18
1757
1895
12
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ
33
26
7
19
1646
1816
13
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
32
26
6
20
1615
1817
14
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ
30
26
4
22
1583
1783

ΔΕΥΤΕΡΑ 24.04.17 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ(3) - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ.(4)   ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ    ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ  -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (10) -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (13)  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ-ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
 ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ - ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ   ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ -ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 

 ΠΕΜΠΤΗ 27.04.17 
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF (2Η)
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.30 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (4)- ΓΛΥΦΑΔΑ ('3)  ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΝΑΖΙΡΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ (2) - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΔΗΜ.(5) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ     ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ - ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OUT (2Η)
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ(13)  - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(10)  ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΔΚΝΑ  ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣΚ 21.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (12) - ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (11) ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ ΣΕΔΚΑ/     ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ -ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ (2-0) 
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ (1-1) 

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. -ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (1-1) 
ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (1-1) 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right