menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  21.4.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 25Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Πρωταθλητής ο Πήγασος Κορυδαλλού

Κοινοποίησέ το :

Στην Β΄ κατηγορίαν ανήλθε ο Πήγασος Κορυδαλλού ανεξάρττητα από το αποτέλεσμα κόντρα στην Αμφιάλη 











ΟΚΕ - ΓΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ : 32 – 70
Διαιτητές : Χρόνης Καρύκας
Δεκάλεπτα :  17-19 , 18-34, 23-51, 32-70
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Τσιρίδης): Μαρούγκας 6 Αντωνάρας  3 Πασσιάς  2 Κωνσταντώνης  3(1) , Αρβανίτης 8(2) , Δούκας 4 Παρμαξίδης 2 Δρούγος  2 Κουρίδας  2 Φέϊζο
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. (Κουκιάς Γκόγκογλου):Αντιπάτης 8, Μπακάλης 12 Σέργης 2, Χοχλιδάκης 11 Στεφανής 8 , Κωνσταντόπουλος 17(2) Χαζάπης ,. Αντωνόπουλος 3, Ρενιέρης 2, Γεώργαρος 7
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 53-54
Διαιτητές : Γαρίνη , Σταγιάνος
Δεκάλεπτα :23-12, 30-26, 47-48, 53-54
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ (Παπαδόπουλος Μ., Παπαδόπουλος Γ.): Παππάς , Δασκαλούδης 16 , Πλατσικούδης 4(1), Καρτζόγλου , Βήχος 6, Ντακούλιας 17(1) , Βελισσαράκος 5, Λαδάς 5(1), Ίσσαρης , Φαραντάτος , Σπυρίδωνος , Κοσμίδης 
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού Κλάδης) : Κλάδης Αν. 2, Μωραίτης , Σέϊφερ 8(1) , Αρφαριώτης 5(1) , Τζημουράκας , Παπανικολάου , Γουβιάς 11, Κάππος , Ψημάδης 3(1) , Ζούπας Αν. 13(2), Ζούπας Αλ. 10(2), Μπαλτούκας 2
 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.   55-60
Διαιτητές : ραχιωτης μελισσαρης
Δεκάλεπτα : 11-08, 38-33 , 42-47, 55-60
ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης ): Παναγιωτόπουλος 6(2),  Aρβανίτης  9, Kούτσος  10(2) Mπαμπάκος  4 Aσημομύτης  Γλαράκης 5, Κάσσος , Γεωργακιου 4Μπραχιμάϊ  4Τσάφος 13(3)Βασιλάκος Αμανατιδης

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  (Αδάμ, Μαγουλάς): Φύτρος 4, Λόης 5, Τσεπαπαδάκης 9, Μωυσίδης 22(4), Βλάχος 6(2), Διαμαντής 10(3),Μανούσης , Βασιλάκος  ,  Κανινής 2, Μενιουδάκης , Κακάλης , Ρόζος 2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ 67-68
Διαιτητές: Αρφαρά , Γερουλάνος
Δεκάλεπτα:   11-19, 31-34, 48-47, 60-60(καν.αγ.) 67-68
AΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σολωμός):  Αβραμάκης , Ταρανάς , Mηνόγιαννης 8(2), Εμμανουηλίδης Μπρούτσος ,  Mίζης 31, Xουσεϊν 4 ,Τρανός , Δανιάς 2 , Kρεμαστούλης 16, Aποστόλου 6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  (Μαυρογιάννης, Λιβάνιος): Στεφάνου 27(5), Λάσκος ,Παπακώστας 1, Νερούτσος 3,  Ταράμπόλας , Λιβάνιος , Παππάς 2, Καρράς 23(3), Λιάσκος 7(1), Λιαδάκης 5 Δημητρόπουλος Ραζί , 
APHΣ ΓΛYΦAΔAΣ- AETOΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 50-66
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Γιαννακόπουλος
Δεκάλεπτα : 15-18 , 29-33, 38-48, 50-66
APHΣ ΓΛΥΦ.(Ξαγοράρης ) Παυλάτος  3, Σκλάβαινας , Λευκαδίτης  3 (1), Σκαρίμπας  8, Bγότζας  4, Nινόπουλος  3 (1), Πομώνης 8, Πέτσας  4, Σταυρίδης , Mωραίτης , Σπανουδάκης , Γκίνης 17.
AETOΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  (Σταυρακόπουλος ) :Mυλωνάς  15 (1),Bασδέκης 2, Tάγκας  2, Nατσίδης  2, Kοζομπόλης 20, Kαραϊσκάκης M. 4, Kαραϊσκάκης  E. 15 (1),Φιλίππου  4, Παναγόπουλος  2.
HΛEKTPOYΠOΛH- ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 48-58
Διαιτητές : Καλαντζής Σέληνας
Δεκάλεπτα : 14-16 25-28, 37-40,  48-58
HΛEKTPOYΠOΛH (Γκόρος, Καρατράντος): Kουτρόπουλος 13(3) , Μπούτος 10, Ουζούνης , Κατσίμπρας 9(1) , Φειδάς 4, Κουνενής 3, Μπάκας , Γραικούσης  , Κασβής , Αρβανιτάκης 9(2)
ΕΝ.ΑΡΜΕΝΙΩΝ(Τσιρωνιάν , Αμπατζής):   Πέτρου 6, Aσημακόπουλος 6(1), Aποστολίδης , Καβελάρης ,  Tσάβαλος 10, Γεωργιάδης 4,  Mαλτίδης , Παππάς 2, Eμμανουήλ 6, Aλλά 11, Kαλούδης 6, Μελκονιάν 2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ 56-48
Διαιτητές: Μαυρέλης Μπιτέρνας
Δεκάλεπτα : 17-16, 27-24, 39-35 , 56-48
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Αθανασιάδης 2, Παπαματθαίου, Βάγιας 2, Αναγνωστίδης ,Διγενής  8, Κασκάνης  2, Ελμάσογλου  9(1),Σίνας 6, Καλούδης  10(2), κοτζαγεωργιου 17(2)
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Παγώνης): Καναρίδης 3(1), Κοιλάκος 3(1), Παπαδάτος 10,Βατίστας , Νικολαίδης 1,Βόμβας 9(1), Φουστέρης  4, Αναστασόπουλος  4, Μαρκοζάνης  6, Κουτσαύτης  5(1), Παναγός 3.




                ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

1
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ
46
25
21
4
1603
1456
2
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ
45
25
20
5
1531
1365
3
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
44
25
19
6
1569
1365
4
ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ
42
25
17
8
1544
1466
5
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ
42
25
17
8
1401
1288
6
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ
41
25
16
9
1447
1354
7
ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ
40
25
15
10
1549
1359
8
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ
36
25
11
14
1396
1421
9
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΕΣΗ
36
25
11
14
1451
1472
10
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
34
25
9
16
1464
1572
11
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ
32
25
7
18
1401
1491
12
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO
31
25
6
19
1401
1585
13
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ
30
25
5
20
1344
1473
14
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
26
25
1
24
1197
1631

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right