menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  23.4.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Κυριακή 23.04.17)

Κοινοποίησέ το :

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/17 
ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ.,ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΑΛΠΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ Μ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΠΑΙΔΕΣ Γ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΠΕΡΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 09.15 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ - ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΑΝ. ΠΑΛ.  ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ 


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 13.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right