menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  9.4.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 09.04.17)

Κοινοποίησέ το :


ΚΥΡΙΑΚΗ  ΤΩΝ ΒΑΪΩΝ  09.04.17

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.30 ΑΟΝΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΚΑΡΥΚΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΆΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΡΟΜΙΝΙ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ    ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΧΡΟΝΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΝΕΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΟΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 09.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.30 ΧΑΝ ΝΚΑΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12..30 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Α΄ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΙΜΑΔΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΑΡΥΚΑΣ  ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 19.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.15 ΑΟΝΑ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΖΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
Γ ΠΑΙΔΕΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.15 ΠΕΡΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 15.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΛΕΚΟΥ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 

ΕΦΗΒΟΙ Γ  ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ 3Η
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ PLAY OFF 2 3 
NEO ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 20.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right