menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  8.4.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 08.04.2017)

Κοινοποίησέ το :



ΣΑΒΒΑΤΟ 08.04.17

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ .PLAY OFF 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΦΑΡΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΣΙΜΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΜΙΧΑΣ Α 
ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 
ΠΑΙΔΕΣ Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ PLAY OFF 2 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 19.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΗΛ. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔ.  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ


ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.00 ΒΑΡΗ ΑΟΝΑ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 14.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 12.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 14.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ 
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right