menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  2.4.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (ΚΥΡΙΑΚΗ 02.04.17)

Κοινοποίησέ το :


ΚΥΡΙΑΚΗ 2-4-17 


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 12.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ., ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ ΚΑΙ ΤΡΑ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΗΣ ΜΙΧΑ Μ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΡΟΜΙΝΙ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΕΝ,. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΕΡΜΙΔΗΣ  ΑΡΓΥΡΗ 
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 13.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΑΝ. Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 10.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ --ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 15.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 14.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 08.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 13.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 18.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑ Σ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ  ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΟΝΑ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.15 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΚΟΥΡΤΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.00 ΒΑΡΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ 21.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 17.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΟΚΟΣΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΤΖΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Γ(1)
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΙΧΘ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ  ΤΖΙΜΗΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΑΥΓΟΥΛΑΣ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.30 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΛΕΚΟΥ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right