menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.4.17

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 01.04.2017)

Κοινοποίησέ το :

ΣΑΒΒΑΤΟ 01-04-17
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠ[ 12..30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΝΔ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΜΗΝΑ ΕΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΑ ΔΗΜ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΆΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΙΜΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 12.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 16.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ PLAY OFF 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΊΑ ΜΟΣΧ ΑΡΦΑΡΑ ΚΟΚΚΟΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΙΔΕΣ Γ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right