menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  1.2.17 από isaak

Α΄Β ' ΠΑΙΔΩΝ ΕΦΗΒΩΝ Στην Καλλιθέα "έσπασε" το αήττητο του Ολυμπιακού Πειρ. στους παίδες

Κοινοποίησέ το :


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ

ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 64 61
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 40 33
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 36 63
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 84 35
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Πολυχρόνης, Αντερριώτης
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 29-12, 51-20, 66-31, 84-35
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Σταμάτης) Κολιαδήμας, Βασσάλας 8, Ντούσιας 8(2), Παπαδόπουλος 14(1), Τσούρτης 12, Τζιμινίδης 12, Ροής, Τζουρμπάκης 9, Περγαντής, Κούκης 9, Ζέρβας 3, Γεωργίτσης 9(1).
ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ (Μυλωνάς) Δάλλας, Κυριαζίδης, Κλημανόγλου, Δούνιας 16, Μωυσίδης 6, Μήτσος, Τιμόφτε, Μουρκογιάννης, Ραπτόπουλος 1, Κατσίπης 4, Ουράνης 7, Μαραγκός 1
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 35 70
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΟ 60 40
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ 31 68

Β΄ΠΑΙΔΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 64 49
ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΟΦ ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ 38 45
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ 38 62
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 67 51
ΤΡΑΧΩΝΩΝ/ΔΙΑ ΑΛΙΜΟΥ ΑΕ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 50 67
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΑΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 33 56

Α ΕΦΗΒΩΝ
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 60 69
ΜΙΛΩΝ ΑΟΝΣ ΑΟΠ ΦΑΛΗΡΟΥ 48 46
ΑΟ ΒΑΡΗΣ «Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ» ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΚ 81 38
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 58 47
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Λαζαρίδης, Δημουλάς
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-09, 34-22, 45-30, 58-47
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Δεγαίτας) Οικονόμου, Καραχάλιος 2, Φραγκούλης, Τσάβος 9(1), Μαλτσινιώτης 10(1), Κυριακόπουλος 7(1), Παπανικολάου 6(1), Μαυρομανωλάκης 5, Ραυτογιάννης 4, Αγγελόπουλος 13(1), Σάννης 2.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Μπέρτσλας) Μυλωνάς 15, Καλακώνας 3(1), Κατσαβριάς, Δρόσος, Ιωαννίδης 2, Χαρούνι 9, Πατουλίδης 18(1), Πετράκης, Πάγκαλος.
ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45 104
ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΕΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ 55 32

Β ΕΦΗΒΩΝ
ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟY 42 68
ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / ΕΡΜΗΣ ΓΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ 38 39
ΑΟΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΓΟΓ 76 49
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 53 58
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ 51 54
ΙΚΑΡΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΟ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ 60 52

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right