menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  28.2.17

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης ⏰ (28.02.2017)

Κοινοποίησέ το :

ΤΡΙΤΗ 28.02.17 
Α΄ Π-Ε 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ ΚΑΤΑΓΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΠΡΕΚΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡΑΤΣ Π Α ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΘΕΟΝΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΥΓΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 21.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΛΠΑ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΔΑΛΕΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄
NEO KΛ. ΒΑΡΗΣ 20.00 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΠΠΑΣ Δ.  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ

ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Ε ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right