menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  25.2.17 από ESKA NA

Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ ⏰ (Σαββάτου 25.02.2017)

Κοινοποίησέ το :



ΣΑΒΒΑΤΟ 25.02.17 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΟΡ Α ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 19.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΡ Α ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΡ Α ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 10.30 ΠΑΝΙΩΝΟΣ ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΑΙΔΩΝ Π Α ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ Ε Α ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Έ Α ΜΕΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ. 13.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 19.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε ΠΕΠΠΑΣ Δ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΥΠΟΛΟΙΠΟ) ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ 
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΒΑΡΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right