menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.2.17 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :


ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  -ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 84-75
Διαιτητές:  Μαυρέλης Νικολοπούλου
Δεκάλεπτα :12-20, 31-33, 59-46, 84-75
ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού , Κλάδης): Κλάδης Αν. ,  Σέϊφερ  43(8), Αρφαριώτης 16(3) , Φιλιππάκης ,  Κάππος Δ.4, Παπανικολάου 5(1),  Ζούπας Αν.3(1) , Ζούπας Αλ. , Μπαλτούκας 13(3) 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ (Σολωμός Νικολαίδης ): Ταρανάς 5  , Τρουλής ,  Γιαννακόπουλος 19(4) , Μινόγιαννης , Εμμανουηλίδης ,  Κωνσταντίνου , Χουσεϊν  ,  Κραββαρίτης  23 ,  Αγρίμης 5(1), Δανιάς 17(2) , Κρεμαστούλης 1 , Αποστόλου

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  42-53
Διαιτητές :Καλαντζής Τσουκαλάς
Δεκάλεπτα : 14-10, 22-24, 24-40, 42-53
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Θανόπουλος): Παγώνης 4 , Αρβανίτης  , Κουτσαύτης  , Μαρκοζάνης 12 , Αναστασόπουλος 16(2), Φουστέρης 2 , Βόμβας 1, Σερέφας ,  Βατίστας , Κοιλάκος 2, Παπαδάτος Σ.  5
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ (Γκόρος , Καρατράντος):  Φειδάς 2, Χατζηγώγος 2, Κουνένης 5(1), Κουτρόπουλος 13(2) ,Κασβής 4 , Πετς  5, Μπάκας  , Αρβανιτάκης 12(3), Κατσίμπρας  , Γραικούσης 8, Ουζούνης 2 


ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ –ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 55-46
Διαιτητές: Γαρίνη Καρακωνσταντόπουλος
Δεκάλεπτα: 22-12, 32-19, 45-31, 55-46
ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ(Παπαδόπουλος Εμ. , Παπαδόπουλος Γ. ) : Βελισσαράκος 4, Ίσκαρης 2, Πλατσικούδης 6, Καρτζόγλου 2 ,Βήχος 2, Ντακούλιας 27(6) , Παππάς 4 , Στρατίνας 5(1) , Λαδάς 3(1) , Καρμίρης , Σπυρίδωνος , Κοσμίδης

ΟΚΕ(Τσιρίδης): Λιώρης 3(1) , Μαρούγκας, Αντωνάρας 9, Γουναράς ,  Δασκαλάκης 10 , Αρβανίτης 2 , Δούκας 7(1), Λιούλης 13(3), Κουρίλας,  Φέιζο 2.

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ 55-46
Διαιτητές : Παπαφωτίου Ραπτογιάννης
Δεκάλεπτα : 15-20, 27-28, 44-37, 55-46
AETOΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ (Σταυρακόπουλος, Μπούτας):  Mυλωνάς 2
,  Βασδέκης 4 ,  Tάγκας 1 , Nατσίδης , Γρηγόρας , Κυπριτίδης 18(4) , Kαραϊσκάκης  E. 2 ,Φιλίππου , Παναγόπουλος, Κοζομπόλης 28(1) , Καραϊσκάκης  Μιχ .

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης , Λαρόζας) :  Γλαράκης  2, Κασσός 8(2) , Γεωργακίου 2, Παναγιωτόπουλος 6(2) , Μπραχιμάϊ , Αρβανίτης 12(1), Μπαμπάκος 7 , Κάτσικας  , Κούτσος 9(1) ,Κουτσουβέρης 

ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ.  - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ   67-57
Διαιτητές: Ραχιώτης Παπαζαχαρίας
Δεκάλεπτα : 10-09, 30-22, 40-36, 67-57
ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡ. ( Φράγκος): Φύτρος  21(4), Λόης 2, Τσεπαπαδάκης 4, Βασιλάκος , Βλάχος 8 , Διαμαντής 22(3), Μακρυγιάννης 4 , Παππάς , Κανίνης , Μενιουδάκης 1 , Ρόζος 5(1).    
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής):  Διγενής 2, Κασκάνης 9(1), Αθανασιάδης 12(4) , Οικονόμου 5(2) ,  Ελμάσογλου 10(2) , Βάγιας 1 , Σίνας 6 , Παπαματθαίου 2,  Κοτζαγεωργίου 10(1) 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ  - ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ 58-63
Διαιτητές :  Μέλης Γερουλάνος
Δεκάλεπτα :16-14, 28-29 , 38-48, 58-63
 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Μαυρογιάννης , Λιβάνιος):  Παπαϊωάννου 6, Στεφάνου 15(3), Λαγός 2, Παραλής Λάσκος 2 , Καρράς 25(1) , Λιαδάκης , Λιάσκος 6  

ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής):  Πέτρου , Ασημακόπουλος  3, Μπακούρος 4 , Πίτσας  , Τσάβαλος 8 , Γεωργιάδης 7,  Καρτάλος  27(1), Αποστολίδης 10(1) , Εμμανουήλ Καβελάρης  Καλούδης 2, Μελκονιάν 2

ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔ.  – ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ 62-52
Διαιτητές : Μαίμου Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 20-11, 31-20, 48-37, 62-52
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς , Γκόγκογλου ) Αντιπάτης 5  , Μπακάλης 1, Σέργης , Χοχλιδάκης 14(1) , Κουτσουμπάκος 6 , Ρίπης 7 , Στεφανής 9(1) , Κωνσταντόπουλος  18, Παπαδόπουλος 2,  Ρενιέρης , Αντωνόπουλος , Γεώργαρος 

APHΣ ΓΛYΦAΔAΣ (Ξαγοράρης , Oικονόμου): Παυλάτος 1 , Βασιλάτος 5(1) , Nινόπουλος , Σκαρίμπας 4 ,  Σπονδυλίδης 7(1), Σταυρίδης 13(1) , Πιτυκάκης 8(1) , Σκούταρης , Βγόντζας 2, Παπαδημητρίου 5,  Γκίνης 7 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right