menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  14.2.17 από ESKA NA

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης ⏰ (14.02.2017)

Κοινοποίησέ το :


ΤΡΙΤΗ 14-02-17

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α΄
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΠΟΝΤΑΣ ΠΕΤΡΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΔΗΜΟΥΛΑΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΔΡΑΚΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΛ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 21.30 ΠΑΝΕΛΈΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
 
ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ -ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΜΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ Ε Γ (2) ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΑΡΦΑΡΑ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΑΛΠΑ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΙ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ IATΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right