menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  7.2.17

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης ⏰ (07.02.2017)

Κοινοποίησέ το :



ΤΡΙΤΗ 07.02.17



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Α
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΟΝΑ Π ΑΓΓΕΛΗΣ Φ. ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.15 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΟΝΤΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΣΑΛΠΑ
ΚΛ. ΑΝΔ ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΚΑΛΑΙΤΖΑΙΚΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΑΡΗ Ε ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β ΧΡΟΝΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ 
ΚΛ. ΕΘΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Π Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΟΝΑ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΣΙΜΑ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΙΑΚΑ 

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ f ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Ε Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
AN ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right