menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.1.17 από isaak

ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΑΝΟΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΩΝ

ΜΕ ΕΠΙΣΗΜΗ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥ ΔΣ ΤΗΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ  ΣΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ 10 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017 ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΕ ΑΝΟΙΚΤΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ ΛΟΓΩ ΑΚΡΑΙΩΝ ΚΑΙΡΙΚΩΝ ΦΑΙΝΟΜΕΝΩΝ . ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ  , ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΙΑΤΡΟΙ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΜΕΤΑΒΟΥΝ ΣΤΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ. 
ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ : 
ΤΡΙΤΗ 10.01.17
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΜΠΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗΣ Ι. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ KOYΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ Φ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ -ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜ. ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ  ΦΛΩΡΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Π-Ε Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΑΡΦΑΡΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΙΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΕΟΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
Π-Ε Γ
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑΣ
ΑΝ ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε ΔΕΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΤΑΤΑΥΛΑ Π ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΠΡΕΚΑΣ
ΑΝ ΒΆΡΗΣ ΠΑΛ. ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Π ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 22.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ Ε ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Ε ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΠΡΕΚΑΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right