menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  31.1.17

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης ⏰ (31.01.2017)

Κοινοποίησέ το :



ΤΡΙΤΗ 31.01.17


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΑΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΧΕΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 
ΚΛ.ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 
ΝΈΟ ΚΛ.ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΑΙΚΟΣ Ε ΠΕΤΡΟΥ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Ε Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ Π Γ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΑΝ ΒΆΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
AN ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ - ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ (ΕΦ) ΣΥΔΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 


ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΝΑΖΙΡΗ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right