menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.1.17 από isaak

Οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 19.01.17 έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/01/17

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ ΕΣΚΑΝΑ  και την ΚΕΔ ΕΣΚΑ οι ορισμοί των διαιτητών και κριτών των αγώνων από ΠΕΜΠΤΗ 19.01.17  έως ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/01/17. 
ΠΕΜΠΤΗ 19.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΙΑΚΑΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑ 21.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ΑΚ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΓΡΙΒΑ   ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ   ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΚΟΜ ΔΡΑΜΕΣΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΤΗΓΑΝΗΣ   ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΝΑΖΙΡΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Ρ ΠΗΛΟΪΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ ΖΙΑΚΑ



ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.17
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ  ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΚΟΥ
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ Μ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ
ΛΥΚ ΜΑΝΔΡΑΣ 12.15 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
Π-Ε Β
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 17.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑΜΑ Ε Β  ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΑΝ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ Π Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 14.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΑΤΑΥΛ Α Π Γ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 18.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΟΝΑ ΠΑΜ  ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 11.00 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 11.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΜ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΑΜ ΕΡΜΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 21.30 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΕ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΠΡΕΚΑΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 14.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΒΑΡΗ ΠΑΜ ΝΑΚΟΣ ΜΙΧΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΑΓ. ΤΡΥΦΩΝΑ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΑΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΜ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 08.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΜ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 14.15 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΜ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΑΜ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 19.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΑΜ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΑΜ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΠΑΜ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ  ΝΙΚΑΙΑΣ 20.00  ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΣΑΛΠΑ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΒΑΡΗ ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΙΝΙ ΝΑΚΟΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΑΝ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 10.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΜΙΝΙ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΜΙΝΙ ΕΡΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΙΣΚ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΜΙΝΙ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΣΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 09.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΜΙΝΙ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΜΜ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΙΝΙ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΜΙΝΙ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ   ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 ΠΕΡΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΙΝΙ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 12.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 13.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΝΙ ΣΙΜΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ  ΜΙΝΙ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ IAΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 19.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΝΙ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 12.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ Π. ΜΙΝΙ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΜΙΝΙ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΜΙΝΙ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.17
ΓΥΝΑΙΚΕΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 16.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ   ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.15 ΒΑΡΗ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΟΝΑ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΝΩΛΑΚΗΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ.-ΜΟΣΧ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΙΚΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ. ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΛΕΚΟΥ
ΚΛ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΟΝΑ Ε ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Ε ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
Π-Ε Γ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 14.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 15.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΡΑΜΑ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΝΕΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 17.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΑΟΝΑ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ , ΣΥΚΚΝΑ 
ΠΡΟΜΙΝΙ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ(ΚΟΥΜ) 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΤΥΡΕΑΣ 12.30 ΠΕΡΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ 09.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 09.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΟΛΛΑΚΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ
ΑΝ Π. ΚΑΠΑΓΕΩΡΦ 13.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ  ΜΗΝ ΕΛ
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 09.30 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ -ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.15 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ ΓΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 17.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 14.00 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
6ολ ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 13.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ Μ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23.01.17
Α΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.00 ΜΙΛΩΝΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΜΑΓΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΙΤΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΡΑΜΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΠΕΠΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΛΛΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΠΕΡΑ ΨΑΡΙΑΝΟΣ ΜΠΙΚΑΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ ΜΕΓΑΡΩΝ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΟΒΗΛ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΚΑΡΔΑΡΗΣ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΘΕΟΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑΣ Α ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 22.00 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΚΟΥΡΤΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
NEO ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΤΡΙΤΗ 24.01.17
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΑΡΟΥΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΜΙΧΑ Μ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΟΝΑ Π ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΡΙΒΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ
ΚΛ. ΑΝΔ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΥΚΗΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΒΑΡΗ Ε ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α


Π-Ε Β
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΛΙΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Ε ΓΑΡΙΝΗ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΟΚ ΒΑΡΗ Π ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ.
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΥΠΟΛ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ
Π-Ε Γ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΔΗΛΑΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΣΥΚΚΝΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 20.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΛΠΑ

4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ
ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΑΝ. ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30  (ΕΦΗΒ) ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ  ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 25.01.17
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.45 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΑΠΑΚΩΝΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΕΠΠΑΣ Δ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΣΣΑΡΗ
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΛΛΑΣ
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΘΟΕΧΑΡΙΔΗΣ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΦΗΒΟΙ Α 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ

ΠΕΜΠΤΗ 26.01.17
Β΄ ΑΝΔΡΩΝ
ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 21.30 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΑΟΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ. ΠΑΠΑ 21.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΚΑΡΑΪΣ 20.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.45 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΠΟΝΤΑΣ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27.01.17
Γ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 21.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.45 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 21.30 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΔΑΓΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΡΑΠΤΗ ΑΡΓΥΡΗ
ΚΛ. Ν.Σ ΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 22.00 ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ Α ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right