menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.1.17 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 15η αγωνιστική (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ – ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. 74-63
Διαιτητές : Πλιάκας Σαράντου
Δεκάλεπτα : 14-10, 40-24, 59-49, 74-63
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος):  Λιθόπουλος 14, Ρήγος 5(1) Φουντής , Ντώνη 9(3) Ιωαννίδης 12, Βαρλάς 13(3) Σκοπελίτης , Κόϊκας 7 ,Λάμπρου , Κουτρομπίλας , Πεφάνης , Γιανδήμας 14(2)
ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ. (Τάσος,   Ζάλιαρης): Γιαννακόπουλος , Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 8 Φλέγκας 19(1) , Βασιλικός 3 Μαστρογιάννης 6 Ρουμάνι 12 Κουντούρης 11(2) Πασσαρής 2 Φωτεινάκης Παπαγεωργίου , Ελενίτσας 2
ΤΑΤΑΥΛΑ -ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 61-67
Διαιτητές: Γρίβα Μελισσάρης
Δεκάλεπτα : 14-20, 25-35, 45-52, 61-67
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 14, Παπαδόπουλος 5(1), Κουρής 16(2), Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 9(1), Μαρκόπουλος 3, Παδουβάς 4, Κάβουρας 6, Σιταράς 2

ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ( Πούτος-Γκίνης): Τόμπρος 2, Κούμενος, Στεφάνου 19(1), Φιλίππου 20(3), Μπουρβάνης 11, Καρατζίογλου 12, Ζέρβας 3
Αστέρας Αγ. Δημ. -Παννεαπολικός 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.  –ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 83-56
Διαιτητές : Γερουλάνος Τζίμης
Δεκάλεπτα : 24-05, 43-26, 68-39, 83-56
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης Μαγγιώρος): Χριστόπουλος 12, Φωστέρης 15, Δούβος 12, Αποστολάκης 8 , Κασσάνος 2, Γρηγοράκος 5(1) , Κοκουβάκης 2, Αδράμης 9(1) Λούκος 6 Ακρίβος 8 Ζάβρας 4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης , Τιτάκης) Μ. Χαραλαμπίδης 5, Τριανταφύλλου 8(2) Φορτάτος 2, Γιαννακής , Γουρνάς , Βουρνάς 1, Χαραλαμπίδης Ελ. 7 (1) , Θεοδωρικάκος 26 , Συλφάκος ,
 Κοντοστέργιος 2, Παπαγιαννακόπουλος 2, Μάρης 3(1)
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ –ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. 64-69
Διαιτητές : Μέλης , Σταγιάνος
Δεκάλεπτα : 13-13, 34-30, 53-51, 64-69
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης) Ωνάσογλου 8(2) Κουτρομπίλας , Συρίγος 18(3) Βαρβατάκος 11(2) , Κοθράς 3, Τζίτζης , Μελάς 15(2) Πανταζόπουλος , Μπουλατζάς 8 , Μακαρατζής , Μπινιάρης 1

ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. (Λουλουδάκης, Βλουτής) Δελής 14, Κορωνιός 12, Νικολάκης 8(1) , Παπαμιχαήλ 6(2) Ζέρβας 6, Παπαδάκης 12, Παπαγιαννόπουλος 2, Χριστοδούλου 9(1) , Παπαθανάσης , Χαλιμούρδας , Ανδριώτης , Σκουμής 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ -ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ 68-62 
Διαιτητές: Λαζαρίδης , Ρεμουντάκης
Δεκάλεπτα : 21-17, 39-35, 49-53 , 68-62
ΑΟΝΑ Γλυφάδα ΕΣ 
ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας): Λαμπρινός 2, Κόγκας 2, Μαμουνής 2, Βλαχάκης 4, Κορκοσούρας 8, Αθανασούλας 15, Ρέππας 9, Μπόθος 7, Θωμάς 4, Τριανταφυλλίδης 15

ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ (Δρουμπούκης , Τηγάνης) : Προσελέντης 10(1) , Παπάνογλου 13(1) , Καραϊσκος 9(3) , Νικολούσιος 5(1) , Τσέλιος 10(1) , Μουστάκας 6, Χαραλαμπίδης 2, Σαμμλί 7(1), Μελισσάς 

ΑΟΝΑ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 62-63
Διαιτητές : Φασόλης , Μαρτινάκος
Δεκάλεπτα : 14-16, 29-34, 38-47, 62-63
ΑΟΝΑ (Λαμπρόπουλος Πέρρος) : Αρνόκουρος 11, Ρετσίνας 10, Πληλιούνης 20(1), Ραζής 10, Λαγιόπουλος 2, Αγγλόπουλος 8 Ζευγώλης 4

ΓΛΥΦΑΔΑ (Καψιμάλης, Παλτζόγλου): Χαλκιάς, Μαυροειδάκος, Τζοβάρας 1, Καμπούρης 19(4), Μαραγκόπουλος 14(1), Αλεξανδρόπουλος 8(2), Θεοχάρης 12, Σαφός, Κουτσολιάκος 2, Στεργίου, Χαριτωνίδης, Λούγαρης 7(1).




ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ.- ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧ. 83-74 Β΄ΠΑΡΑΤΑΣΗ 
Διαιτητές : Καλαϊτζάκης , Κούλης Χ.
Δεκάλεπτα : 15-17, 26-31, 49-42, 61-61(καν. αγ.) 66-66(α΄παρ.) 83-74
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ (Τασιόπουλος , Φωτεινός) Σιγλέτος 12(3) , Κακκαβάς Π. 26(3) Κόκκινος 20(2) , Παρασκευόπουλος 4, Δημητρίου 2, Κασπαριάν 10, Χαλκιάς , Μαγγανάς 3, Αλεξιάς 2, Τσίλαγας 4

ΛΕΟΝΤΑΣ ΜΟΣΧΑΤΟΥ (Ιμπραημάκης , Μαντζώρος) : Συριανός 23(5) , Ιωάννου 3, Βάσης 4, Καρασούλας 4, Γκααφάρ , Γιαμπάνης 17(2) , Καραλάκης , Μαρκουίζος 7 , Κετέμα 11(2), Κοντούζογλου 5(1) 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right