menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  17.1.17 από ESKA NA

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (17.01.2017)

Κοινοποίησέ το :

ΤΡΙΤΗ 17.01.17
Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΘΕΟΝΑΣ ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΠΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΡΕΚΑΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΦΑΣΟΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ -ΑΟΝΑ Π ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ - ΒΑΡΗ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔ ΙΣΙΓΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΣΚΟΥΤΑΣ  ΤΣΑΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 

Β  Π-Ε 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗΣ  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ    ΖΙΑΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΧΡΟΝΗΣ ΤΖΙΜΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ -ΑΟΝΑ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

Γ Π-Ε
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΠΟΡΦ. ΗΛΙΑΣ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΕΡΑ Π ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΝΑΖΙΡΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Π ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Π ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΜΑΥΡΕΠΗΣ 
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΜΙΧΑΣ Α
ΑΝ ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 21.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. Ε ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.45 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Ε ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑΣ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right