menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.12.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (20.12.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας, Νεανίδων Β και ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ

Κοινοποίησέ το :


ΤΡΙΤΗ 20.12.1
6


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΜΠΟΥΚΑΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ,ΔΗΜ. Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΚΑΖΑΝΗ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ Β ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΟΝΑ Π ΜΑΡΑΜΗΣ ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ ΒΑΡΗ Ε ΔΙΜΠΙΝΟΥΔΗΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΛΛΑΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΖΑΓΟΥΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Ε ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ  Β΄Γ 
2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΒΑΡΗ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΑΦΝΗ ΑΓ, ΔΗΜ Ε Γ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΙΑΚΑ
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΟΝΑ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΛΑΡΟΖΑ
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΑΛΙ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ
ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ 
ΑΝ ΑΓ ΑΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 22.00 ΣΑΡΞ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ
ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡ Ε Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ ΙΙ ΑΕ ΡΕΝΤΗ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 22.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΕΑΝΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 21.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ - ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ  ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. -ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΝ ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right