menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.12.16 από ESKA NA

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (13.12.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας - Η μέχρι τώρα βαθμολογία



ΤΡΙΤΗ 13.12.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε ΜΑΓΚΟΥΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π ΚΟΛΛΙΑΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ. ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π ΓΚΑΝΗΣ Α. ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π ΠΕΤΡΟΥ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε ΟΡΦΑΝΟΣ Ι. ΔΑΒΙΔΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΣ ΔΡΠΑΕΤΣΩΝΑΣ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Β ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘ. Ε ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΕΛΔΗΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ 

2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε ΦΑΣΟΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε ΤΣΑΤΣΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Β Π ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ Β Ε ΤΖΙΜΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ ΡΑΠΤΗ 

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 20.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β Π ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Β Ε ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΛΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 





ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ΄
KΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 20.45 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ Γ Π ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ (ΜΕΓΙΣΤΗΣ) 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Π ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΊΑ 20.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Γ Π ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΤΑΤΑΥΛΑ Γ Π ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΟΥΡΤΗ

ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Γ Π ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Γ Ε ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ

ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ ΕΛΛΗΝΙΚ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Γ Ε ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΖΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝ. ΒΑΡΗΣ ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ  ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 

ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ. ΣΥΔΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ








Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right