menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  10.12.16

⏰ Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ (Σαββάτου 10.12.2016) με αγώνες ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ





ΣΑΒΒΑΤΟ 10.12.16

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 09.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 09.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 09.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 11.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΒΑΡΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 12.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 10.45 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΆΜΩΝΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 08.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 11.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΓΛΥΦΑΔΑ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.30 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΡΑ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜ ΘΕΟΜ 13.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 12.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.30 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 10.00 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΑΣ Α 
ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 16.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΧΡΟΝΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΣΑΛΠΑ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΡΦΑΡΑ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 16.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΑΟΝΑ ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΑΡΓΥΡΗ 

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΎΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ. 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΒΑΡΗ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 
ΚΛ.  ΣΕΦ Β 09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΒΗΛ ΝΙΚΟΛΑΊΔΗΣ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΕΚΟΥ 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΖΙΑΚΑ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Ε Β ΚΑΡΥΚΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟ 20.15 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π Γ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΔΕΥΤΙΚΗ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΛΕΚΟΥ 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 
ΑΝ . Π. ΚΑΠΑΓΕΡΩΦ ΠΕΙΡ. 11.00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΤΖΙΜΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 12.15 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΕΛΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 18.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΣΙΜΑ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝΔ) 14.45 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΣΟΥΡΜΕΝΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΑΛΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.00 ΑΡΗΣ ΝΙΚ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 14.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 14.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ 18.00 ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 16.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΟΛΛΑΚΗ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 11.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right