menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  6.12.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (06.12.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας - Η μέχρι τώρα βαθμολογία

Κοινοποίησέ το :


ΤΡΙΤΗ 06.12.16 


Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π ΤΕΦΤΙΚΗΣ Σ. ΑΝΤΕΡΡΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ

ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π ΠΟΝΤΑΣ  ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΡ ΣΕΛΛΗΝΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΟΝΑ Π ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΒΑΡΗ Ε ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε ΣΙΔΕΡΗΣ ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΙΧΑ ΜΑΡ


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π ΠΛΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε ΓΡΙΒΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑ ΕΛ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε ΚΟΛΛΙΑΣ ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΑΖΙΡΗ ΠΡΕΚΑΣ




ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄Γ΄
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Π Β  
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΛΛΑΣ


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΑΡΗ Π Β  ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π Β ΑΡΦΑΡΑ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΟΒΗΛ


ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ Π Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ.-ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ Π Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ -ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΕΡΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ Π Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ Ν. ΣΜ. 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ -ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ  ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Π Γ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ 
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΖΙΡΗ


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.45 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ Π Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Α ΦΩΣΤΗΡΑΣ


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ -ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΑΡΓΥΡΗ 







Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right