menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  4.12.16

Το πρόγραμμα αγώνων ΕΣΚΑΝΑ της Κυριακής (04.12.2016) ⏰ με αγώνες Α Γυναικών, Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Προμίνι

Κοινοποίησέ το :



ΚΥΡΙΑΚΗ 04.12.16 


ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΜΙΧΑΣ Α


3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΠΕΡΑ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ ΚΟΥΜΟΥΝΔ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 12.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π. ΦΑΛΗΡΟ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΚΟΥΡΤΗ 


ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΕΡΜΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ 


ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 12.30 ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ  ΧΑΪΜΑΛΑΣ


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΕΡΑΜΑ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΑΡΟΖΑ



ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΑΟΝΑ ΜΕΛΗΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ


ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ -ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ ΤΟΒΗΛ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΒΑΡΗ ΧΡΟΝΗΣ  ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΣΥΚΚΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ  ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΣΥΚΚΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΚΛ. ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ 


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ



Α΄ ΠΑΙΔΩΝ 
ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 21.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ Π Β ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ 


ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 18.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Π Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.00 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 


ΚΛ. Π. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΑΡΦΑΡΑ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΠΤΗ 
-----------------------------------------------------


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΡΗΣ ΝΙΚ Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 


2ο ΓΚΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π Γ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 


2ο ΓΚΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Ε Γ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.00 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


2ο ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ Π Γ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΕΡΑ Ε Γ ΜΑΙΜΟΥ   ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ 


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Γ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 



ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 08.00 ΑΓΩΝΑΣ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑΤΩΝ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ 

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right