menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.12.16

⏰ Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ (Σαββάτου 03.12.2016) με αγώνες ΚΥΠΕΛΛΟΥ και Δ ΑΝΔΡΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ





ΣΑΒΒΑΤΟ 03.12.16 

ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΠΟΛΙΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 09.00 ΒΑΡΗ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΚΡΑ 11.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 10.15 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΪΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΜΙΛΩΝΑΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
AN. ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 10.00 ΠΕΡΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ. ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 11.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 13.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.30 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΠΑΛ. ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΝΑΚΟΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ΄ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΠΡΕΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 17.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ Κ ΤΡΑΠΕΖ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 17.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 20.00 ΤΑΤΑΥΛΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.30 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΑΝ ΣΚΡΑ 17.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ  ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ
ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 20.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΧΡΟΝΗΣ  ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 15.30 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΣΥΚΚΝΑ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 17.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. Α ΡΕΝΤΗ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 



ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΚΛ.ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΕΛΗΣ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΤΖΙΜΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΑΣ Α 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ 



ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.30 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ 
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 16.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 18.00 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. Λ. ΚΑΤΣΩΝΗ 14.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 17.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΜΙΧΑ ΜΑΡ 

Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΠΑΝΑΛ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΒΑΡΗ  ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΙΣΙΓΩΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ



ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΠΕΡΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 19.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΑΟΝΑ ΕΦ Β ΓΑΡΙΝΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΡΑΠΤΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν.Σ Μ. ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 
------------------------------------------------------------------------
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 15.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡ Π Γ1-2  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ -ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ Γ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ Π Γ1-2 ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΠΕΡΑΜΑ Π Γ1-2 ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝAΡΔΟΣ ΠΑΛΛΑΣ 
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 20.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ -ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. Π Γ1-2 ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΚΑΡΙΚΗΣ 
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ Π 3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ 
ΑΜ ΑΞΑΡΛΙΑΝ 11.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ Π 3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 13.30 ΠΕΡΑ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ

Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Α

Ενδιαφέρουν

chevron_left home chevron_right