menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.12.16 από isaak

Γ΄ ΑΝΔΡΩΝ 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :

ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΟ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 82 62
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΟ 44 64
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ AO ΑΙΞΩΝΗ ΑΕΓ 63 67
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΓΑΣ ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΑΠΣ 64 55
ΕΝΩΣΗ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΘΛΗΤΩΝ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 67 44
ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΟ 50 55
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 59 49

AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ - ΦIΛIA ΠEPAMATOΣ 82-62
Διαιτητές : Γαρίνη , Μέλης 
Δεκάλεπτα :  21-17, 33-38, 58-54, 82-62
AETOΣ KAΛΛIΘEAΣ ( Σταυρακόπουλος , Mπούτας ): Mυλωνάς , Tάγκας , Nατσίδης , Bασδέκης , Kαμαριώτης , Παντελιάδης 45(4), Kυπριτίδης  10(2), Kαραϊσκάκης  Eυαγγ. 14(1), Φιλίππου  2 , Παναγόπουλος , Kοζομπόλης  11, Kαραϊσκάκης  Mιχ. 
ΦIΛIA ΠEPAMATOΣ (Παπαδόπουλος ): Bήχος , Ίσσαρης , Πλατσικούδης 4, Kαρτζόγλου 4, Παππάς , Nτακούλιας 15(2), Bελισσαράκος 15(3), Στρατίνας 6(2), Λαδάς 14(3), Φαραντάτος , Kοσμίδης  4, Σπυρίδωνος .
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ - ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 67-44
Διαιτητές: Τσαλίκης , Τζίμης  
Δεκάλεπτα : 19-11,34-25, 55-37,67-44
ΕΝ. ΑΡΜΕΝΙΩΝ (Τσιρωνιάν , Αμπατζής): Πέτρου 4, Μαλτίδης 6 Μπακούρος 5(1) μΠίτσας Τσάβαλος 11, Γεωργιάδης 1, Καβελάρης 2 , Καρτάλος 13(1) , Εμμανουήλ 9, Αλά 4, Καλούδης 8, Αποστολίδης 4
ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (Ζαβαντής, Παπανικολάου): Λιώρης 5(1), Μαρούγκας  , Αντωνάρας 9 ,Δασκαλάκης 2, Γουναράς 4,  Αρβανίτης 2 ,. Δούκας 6, Δρούγος , Λιούλης 13(1), Κουρίλας 3, Κωνσταντώνης 
 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ  64 - 55
Διαιτητές : Μπούκας , Ιασωνίδης 
Δεκάλεπτα : 13 - 12 , 30-26, 47-42, 64-55
ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Κουκιάς): Αντιπάτης 9, Μπακάλης ,  Σέργης 1 , Κουτσουμπάκος 15(1), Ρίπης 9, Στεφανής 18(2) , Κωνσταντόπουλος 11, Παπαδόπουλος  , Αντωνόπουλος ,  Ρενιέρης 2,  Γεώργαρος

ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ (Κεφαλίδης, Ραμάκης): Γλαράκης 11(1), Σουρούφης , Μπαμπάτσικος  , Παναγιωτόπουλος  9(3) ,  Μπραχιμάϊ 8, Αρβανίτης 5, Μπαμπάκος 10, Ασημομύτης , Κάτσικας 10, Απαλίδης , Αμανατίδης , Παρηγόρης 2 
AKAΔHMIA EΛEYΣINAΣ - EPMHΣ 44-64
Διαιτητές : Παπαφωτίου Καλαϊτζάκης
Δεκάλεπτα :13-18, 24-32, 31-43, 44-64
AKAΔHMIA EΛEYΣINAΣ (Mαυρογιάννης , Λιβάνιος ): Παπαϊωάννου, Στεφάνου  8(2), Nερούτσος  2, Παραλής  8(2), Λάσκος 2, Παππάς 3, Kαρράς  15(1), Λιαδάκης 2, Δημητρόπουλος , Tαραμπόλας 1, Λιάσκος 1
EPMHΣ ΑΡΓ (Aδάμ, Φράγκος): Tσεπαπαδάκης  7(1), Φύτρος 16(2), Xατζηπανάγος  6, Mωϋσίδης  2, Bλάχος 6, Διαμαντής  6, Mακρυγιάννης 3, Παππάς , Kανίνης 8, Mενιουδάκης  8, Kάκαλης, Bασιλάκος  4
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  –ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. 59-49
Διαιτητές : Σέλληνας , Δελδήμος
Δεκάλεπτα : 16-06, 29-26, 47-39, 59-49
ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Ξαγοράρης , Οικονόμου): Πέτσας   ,Σκούταρης 2 , Βασιλάτος 7(1) , Νινόπουλος 3(1) , Σπονδυλίδης  4,  Σκαρίμπας 6 , Πιτυκάκης 5(1), Πομώνης 13 ,  Παπαδημητρίου 5, Σκλάβαινας , Παυλάτος 3(1),  Ρόβης 11

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. (Σολωμός, Νικολαίδης):  Χουσεϊν 1,  Γιαννακόπουλος 3(1), Μηνόγιαννης 3, Ταρανάς 5, Μίζης 11, Κραβαρίτης 6(2), Αγρίμης 6, Αποστόλου 3 , Κρεμαστούλης 11(2) 

ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ –ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ 50-55
Διαιτητές : Ορφανός , Δημουλάς
Δεκάλεπτα : 13-14, 27-29, 39-48, 50-55
ΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ  (Γκόρος): Μπούτος 10 , Κουτρόπουλος 5(1) ,Πετς  7, Κουνενής 6(1), Αρβανιτάκης 8(2), Φειδάς 4, Μπάκας 6 , Γραικούσης 4, Κασβής , Κατσίμπρας , Ουζούνης 
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ (Σκουζής): Διγενής, Κυριάκου 8(2), Κασκάκης 12, Αθανασιάδης 10(2), Καλούδης , Ελμάσογλου 4, Φατούρος 9(1), Βάγιας , Σίνας 8(1), Παπαματθαίου, Μηλιός, Κοτζαγεωργίου 4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ  -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 63-67
Διαιτητές :  Καρακωνσταντόπουλος , Μαίμου
Δεκάλεπτα: 15-15, 33-28, 47-52,  63-67 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ (Μόσχος ): Παπαδάτος Π. 15 , Ζενεμπίσης Μ. ,  Κουτσαύτης 18(5) , Μαρκοζάνης 5, Βόμβας 7 , Μουργκέλης  , Αναστασόπουλος 16, Βατίστας 1, Κοιλάκος , Παπαδάτος Σ. 1, Σερέφας   

ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ (Γκονουλού Κλάδης): Κλάδης 7(1) , Μωραίτης 12(3),  Αρφαριώτης , Φιλιππάκης 4(1) ,Παπανικολάου 2, Κάππος 9, Τζημουράκας , Ζούπας  Αν. 11(3) , Παναγόπουλος 12(1), Μπαλτούκας 10(1)  

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right