menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  3.11.16 από isaak

Β΄ ΑΝΔΡΩΝ 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Αναλυτικά οι πόντοι - φύλλα αγώνα)

Κοινοποίησέ το :
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ.  76-69
Διαιτητές: Μηλαπίδης Ισιγώνης
Δεκάλεπτα :  17-12, 40-30, 55-50 ,76-69
ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ (Αράπης Λαμπαδάριος) : Κόϊκας 5, Ρήγος 3, Φουντής 3(1) , Ντώνη 8(1) , Ιωαννίδης 19(1) , Βαρλάς 18(2) , Σκοπελίτης 15, Λάμπρου , Καψοκόλης , Ρεπάνης 3, Γιανδήμας 2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ (Λουλουδάκης , Βλουτής): Δελής 16(2) Κορωνιός 15(2) Νικολάκης 4, Παπαμιχαήλ Παχής 12(1) Παπαδάκης 4, Παπαγιαννόπουλος 2, Χριστοδουλόοπυλος 7(1) Φιτσιλής , Ανδριώτης 9(1) Σκουμπής 
ΑΟΝΑ – ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ 57-49
Διαιτητές : Αναστασίου Τηγάνης Ι.
Δεκάλεπτα : 19-13, 35-26, 51-44, 57-49
ΑΟΝΑ (Βελέγκας, Πέρρος): Ζευγώλης , Μαγγωνάκης 12(3) ¨Αμερσον  , Αγγλόπουλος 2, Μανίκας 4. Παπαϊωσήφ 12, Λαγιόπουλος 5(1) Χατζηρόδος 2, Ραζής 10(3), Πηλιούνης 10, Αρνόκουρος
ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ (Πούτος): Χρυσούλης 6(1) , Στεφάνου 11, Γκίνης 2. Τόμπρος , Μπουρβάνης  7,  Αντωνίου  14(3), Αναγνωστόπουλος , Καρατζόγλου  7(1), Κούμενος 3 
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ – ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ 62-65
Διαιτητές : Μαυρέλης Τσαλίκης 
Δεκάλεπτα : 15-22, 32-28, 48-43, 62-65
ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ( Δρουμπούκης, Ράμμος) :  Προσελέντης 7, Τηγάνης 4, Καραίσκος 12, Ψωμαδέρης 16(1), Νικολούσιος 10 (2), Χαραλαμπίδης 2, Παπάνογλου 11(1), Μελισάς , Σαμλί, Παπαδόπουλος, Τσολιάκος, Μουστάκας
ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ (Καψιμάλης , Παλτσόγλου): Μαυροειδάκος , Γιοβάς 8, Τζοβάρας, Καμπούρης 3(1), Μαραγκόπουλος 32 (2), Αλεξανδρόπουλος 8(2), Σαφός, Γουλανδρής 4, Στεργίου, Λούγαρής, Χαριτωνιδης, Κουτσολιάκος 10
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ – ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. 52-63
Διαιτητές : Ορφανός Αργυρούδης
Δεκάλεπτα : 19-23, 26-32, 38-49, 52-63
ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μανδραγός Πολίτης) ΝΣυργος 7(1) Ωνάσογλου , Χαϊδεμένος 12, Κούτρης , Βαρβατάκος 5, Κοθράς , Μελάς 12(2) , Μπουλαντζάς 7 , Μπινιάρης 10, Τζίτζης Πρέκας , Μακαρατζής

ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. (Γαζής , Μάρδας) : Λαμπρινός , Κόγκας 11(3) , Μαμουνής , Βλαχάκης 1, Κορκοσούρας 11(2) Αθανασούλας 11, Μοναχός 4, Ρέππας 4, Μπόθος 5(1) , Παυλόπουλος Θ. Τριανταφυλλίδης 16 
 ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ.     66-79
Διαιτητές : Αποστολάκης - Σκάλτσης 
Δεκάλεπτα: 11-20, 24-40, 44-51,66-79
ΤΑΤΑΥΛΑ (Σιταράς): Νικολόης 5, Παπαδόπουλος 9, Μοντζακόβσκι 8(1), Κουρής 12(3), Κουζινόγλου 2, Αβανίδης 16, Μαρκόπουλος 10, Παδουβάς 2, Κάβουρας 2, Σιταράς
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ. (Κάσσης - Μαγγιώρος): Νοίδης 5, Φωστέρης 7, Δούβος 5, Αποστολάκης 2, Κασσάνος 4, Γρηγοράκος 14(1), Κουκουβάκης 12(2), Αδράμης 8(2), Λούκος 16, Ακρίβος 4(1), Ζάβρας 2

ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. – ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ 76-74
Διαιτητές : Παυλόπουλος , Ταχμαζίδου
Δεκάλεπτα : 35-12, 51-36, 61-55, 76-74
ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. (Τάσος Ζάλιαρης) Απτόσογλου , Μανίκας , Ζαχαρόπουλος 10 Φλέγκας 13, Βασιλικός 15(2) , Ρουμάνι 14(2) , Κουντούρης 11(1) , Πασσαρής Φωτεινάκης 13(4) Γιαννακόπουλος , Καραμπίκας , Ελενίτσας
ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ. (Ιμπραημάκης, Μαντζώρος): Συριανός 4(1) ,  Βάσης , Ντάσκας Καρασούλας 2, Φελλάς, Νικολάου 2  Γιαμπάνης 10(1) , Βασιλάκος 10(3) , Καραλάκης 12(1) , Μαρκουίζος 13 , Κετέμα 17(2) Κοντούζογλου 3
ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ – ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ 70-60
Διαιτητές : Πόντας Ναστούλης
Δεκάλεπτα : 14-18, 38-30, 57-44, 70-60
ΕΥΡΥΑΛΗΓΛΥΦ.( Τασιόπουλος Φωτεινός):  Συγκέτος 6(2) Κακαβάς Π. 17(1) , Μαγρίζος 8 , Παρασκευόπουλος 3(1) Χαλκιάς 2, Κασπαριάν 20(2) Μαγγανάς 6  Αλεξιάς 4, Τσίλαγας 4
ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ (Κανδύλης Τιτάκης) Χαραλαμπίδης Μ. 9(1) , Φορτάτος , Τριανταφύλλου 3(1) Γουρνάς 10, Βουρνάς 2, Χαραλαμπίδης Ε. 5, Θεοδωρικάκος 12(1) , Παπαγιαννακόπουλςος 4, Μαρής 15(3) 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right