menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  22.11.16

⏰ Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (22.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας




ΤΡΙΤΗ 22.11.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π.ΦΑΛΗΡΟ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΑΝΗΣ ΑΝΤ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΠΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΡΑΧΙΩΤΗΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Π Α ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΓΙΑΚΕΙΜΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Ε Α ΓΡΙΒΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΓΟΥΒΑ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΊΑΚΟΣ Ε Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Φ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΚΛ.   ΒΑΡΙΚΑΣ 22.00 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΖΑΚΕΣΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ



Β΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΜΕΛΗΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΠΕΠΠΑΣ    ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΕΘΝΙΚΟΣ Ε Β  ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΧΡΟΝΗΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΖΑΝΗ


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΓΡΙΟΥ  ΜΑΙΜΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΛΑΡΟΖΑ


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΙΚΑΡΟΣ Ν,. ΣΜ,. Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ




Γ΄ ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ 
ΑΝ ΑΛΙΜΠΡΑΝΤΗ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΑΝ. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ


ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓΙΣΤΗΣ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΙΙ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ Π Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 19.30 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ Π Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΝ. ΔΗΜ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΙΙ ΠΡΟΦ ΗΛΊΑΣ Ε Γ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΜΙΧΑ ΜΑΡ


ΑΝ ΒΆΡΗΣ( ΜΟΥΤΟΥΣΗ 1 ) 20.00 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ 2 Π Γ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΝΑΖΙΡΗ


ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 21.15 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Ε Γ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΝΑΚΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ


ΝΈΟ ΚΛ,. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΤΟΒΗΛ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓΚΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ

Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right