menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  20.11.16

⏰ Το πρόγραμμα της Κυριακής (20.11.2016) με αγώνες Β και Δ Ανδρών, Α Γυναικών, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Παμπαίδων, Προμίνι




ΚΥΡΙΑΚΗ 20.11.16

ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΑ ΑΛΙ ΜΙΧΑΣ Α
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ
ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΕΡΜΙΔΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ
3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΓΥΡΗ
ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 11.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 10.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ
ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ
ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 10.00 ΕΝ ΝΕ ΠΕΡΑΜΟΥ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 10.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ  ΣΥΚΚΝΑ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 13.45 ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Γ. ΧΑΙΜΑΛΑΣ

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ ¨10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ TOBHΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 19.30 ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ -ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΓΥΝ ΜΕΛΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΜΟΥΛΤΣΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΓΥΝ ΓΑΡΙΝΗ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΑΟΝΑ ΓΥΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ
ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 19.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΥΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΟΒΗΛ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΥΝ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΤΖΗΣ Κ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 13.30 ΒΑΡΗ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΖΙΑΚΑ ΡΑΠΤΗ



Β΄ ΑΝΔΡΩΝ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 19.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΔΡ Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ ΠΑΠΑΣΑΡΗ


Δ΄ ΑΝΔΡΩΝ 
ΚΛ.ΜΕΘΑΝΩΝ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 19.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ -ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΠΑΙΔ Β ΧΡΟΝΗΣ  ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΙΔ Β ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΣ Γ 
ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ Β ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ  ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 
ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΦ Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 10.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΙΔ Γ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 
ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΙΔ Γ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ 
ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΑΙΔ Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 13.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΟΙΝΙΞ ΑΓ ΣΟΦ ΠΑΙΔ Γ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΕΦ Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ 
2ο κλ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΛΕΩΝ ΜΟΣΧ ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΑΙΔ Γ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΟΥΡΤΗ 
ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΕΡΑ ΠΑΙΔ Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Γ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΙΔ Γ ΧΑΤΖΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 
ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ 
ΚΛ. ΑΝΔΡ. ΔΑΣΚΑΛ ΕΛΕΥΣ 14.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΦ Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ. ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ 
ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΦ Γ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ 
ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΑΙΔ Γ ΚΑΡΟΥΤΖΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ 
ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 19.45 ΤΑΤΑΥΛΑ ΠΕΡΑ ΕΦ Γ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ 
ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΑΝΔΡΩΝ Β

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right