menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  19.11.16

⏰ Το σημερινό πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΝΑ (Σαββάτου 19.11.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ




ΣΑΒΒΑΤΟ 19.11.16


ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝΗΤΑ 20.00 ΑΟΝΑ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΝΈΟ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΓΚΟΛΦ ΤΥΡΕΑΣ 17.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΣΙΜΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΦΑΡΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ (ΧΡΥΣ. ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖ) 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ -ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΚΟΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 14.30 ΒΑΡΗ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΣΙΜΑ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 11.30 ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ -ΓΛΥΦΑΔΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 15.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΤΑΤΑΥΛΑ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 11.00 ΜΕΓΑΡΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΕΠΠΑΣ Γ ΧΑΙΜΑΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 19.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΧΑΝ ΝΙΚΑΙΑΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ 12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΤΡΟΥΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.15 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΚΚΝΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ 17.45 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΗΣΑΙΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΑΝ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΟΛΛΑΚΗ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 09.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 11.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 10.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.00 ΑΟΝΑ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

3ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 11.30 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ -ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΣΚΡΑ 09.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ - ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΣΚΡΑ 10.45 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.30 ΕΝ Ν ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ.Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 11.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 10.15 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ(ΛΙΟΥΓΚΑΣ) 10.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΕΡΑ ΜΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΜΙΛΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 10.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΠΟΡΦΥΡΑ 11.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 09.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΑΝ ΜΟΣΧΑΤΟΥ 09.30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΕΡΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ

ΠΑΛ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β
ΚΛ. Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΑΡΤ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ Π Β ΓΑΡΙΝΗ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΤΟΒΗΛ ΔΑΥΙΔ

ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Α ΠΕΠΠΑΣ Δ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Α ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. Α ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΝΑΖΙΡΗ 


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β
ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 18.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ Β ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Β ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΛΕΚΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ Β ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 20.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑ Β  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ  ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ

1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ Α ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΝΤΕΜΕΛΗΣ

ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 10.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Β ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΚΟΥΡΤΗ

ΑΝ ΠΡΟΦ .ΗΛΙΑ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ Β ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ

ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ - ΒΑΡΗ Β ΣΤΟΥΡΑΪΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ

2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Β ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ Γ Π ΠΕΠΠΑΣ Γ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΙΜΑΛΑΣ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 17.00 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ Γ Π ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΑΝΔΡ ΔΑΣΚΑΛΑ ΕΛΕ 18.30 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣΝ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ Γ Ε ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ

ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛ 19.30 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ Γ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 

ΑΝ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 12.00 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Γ Π ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΠΑΛΛΑΣ

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 11.00 ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Γ Π ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ

ΚΛ. ΣΕΦ Β 09.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ Γ Π ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. Γ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΕΛ ΜΟΥΛΤΣΗ

ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Γ Ε ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΛΛΑΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right