menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  15.11.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (15.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας



🏀  ΤΡΙΤΗ 15.11.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΟΝΑ Π Α ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


ΚΛ. ΣΕΦ Β 21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Π Α ΜΗΛΑΠΙΔΗΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ 


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑ ΓΟΥΒΑ 21.30 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Ε Α ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΑΡΤΙΝΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 21.45 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Π Α ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Γ ΠΑΛΛΑΣ


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 20.15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Π Α ΣΤΡΕΜΠΑΣ ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ


ΚΛ. ΒΑΡΙΚΑΣ 21.45 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΜΙΛΩΝΑΣ Ε Α ΜΠΟΥΚΑΣ ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΗΝΑ ΕΛ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 20.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Α ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Π Α ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. Ε Α ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ ΞΟΧΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ


ΚΛ. ΕΣΠΕΡΟΣ 22.00 ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΧΑΡΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Α ΠΟΝΤΑΣ ΡΑΠΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΒΑΡΗ Π Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΒΡΕΛΗΣ


ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 21.30 ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ ΑΟΝΑ Ε Β ΤΖΙΜΗΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΜΠΑΛΛΑΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ Π Β ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΟΒΗΛ


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 19.45 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.30 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ Ε Β ΜΕΛΗΣ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΑΝ ΔΗΛΆΒΕΡΗ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΣΟΥΡΙΛΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΟΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ ΠΑΙΔ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ


ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 20.00 ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΙΔ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΑΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 21.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΕΦ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ


ΑΝ ΟΔ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΠΑΙΔ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ


ΑΝ ΑΡΤΑΚΗΣ 20.00 ΑΟΚ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΑΙΔ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΠΑΙΔ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΖΙΑΚΑ


ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΙΔ ΓΑΡΙΝΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ


ΑΝ ΔΗΜ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓ 20.15 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΒΑΡΗΣ ΠΑΙΔ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Α


ΑΝ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΛΙΟΥΓ 22.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΣ Α


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΕΦ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΙΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΦ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
Υποστηρικτής των θεμάτων: ΕΣΚΑΝΑ › ΕΦΗΒΩΝ Α

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right