menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  13.11.16

Το πρόγραμμα της Κυριακής (13.11.2016) με αγώνες Α Γυναικών, Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων, Προμίνι


Το πρόγραμμα της Κυριακής (13.11.2016) με αγώνες Α Γυναικών,  Α, Β,Γ Παίδων - Εφήβων,  Προμίνι

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.11.16 


ΠΡΟΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ 
2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ (ΚΟΥΜΟΥΝ) 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ -ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΑΡΓΥΡΗ 


ΑΝ ΠΕΡΑ 12.00 ΠΕΡΑ ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 12.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ ΝΑΚΟΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 10.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Α 12.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΙΒΑΛΙΩΤΗΣ  ΚΟΛΟΦΩΤΗ


ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 10.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΑΙΜΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 10.00 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡΕΑΤΤ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


ΚΛ. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ 13.00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ


ΚΛ. ΔΑΚ ΠΛΑΤΩΝΑ 12.30 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ  ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ 

ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. 20 0 ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ Ο ΠΗΓΑΣΟΣ 


ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ 09.00 ΠΕΡΑΜΑ/ΕΡΜΗΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ


ΚΛ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ 11.30 ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ -ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ 



ΓΥΝΑΙΚΕΣ 
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 19.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ ΓΥΝ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΤΕΜΕΛΗΣ


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ (ΓΟΥΒΑ) 17.00 ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΑΓ ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΓΥΝ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 14.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΓΥΝ ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΦΑΣΟΥΛΗΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 18.00 ΑΟΝΑ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΓΥΝ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ-ΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΖΑΝΗ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 17.15 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΥΝ ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 16.30 ΒΑΡΗ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΥΝ ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ ΖΙΑΚΑ ΝΑΖΙΡΗ 


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 14.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΓΥΝ ΓΑΡΙΝΗ  ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ


ΠΑΙΔΕΣ Α
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 09.00 ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΗ ΟΜΑΔΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΑΙΔ Α ΚΑΤΑΓΑΣ ΣΕΛΛΗΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ
ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 10.45 ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ -ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΠΑΙΔ Β ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑΣ Γ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ 


ΚΛ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ 19.30 ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ -ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ ΕΦ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΚΛ. ΣΑΛΠΕΑΣ 21.30 ΕΘΝΙΚΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΕΦ Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΦ Β ΤΖΙΜΗΣ ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΛΟΣ 


2o ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΓΟΥΒΑ  20.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΑΙΔ Β ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ  ΠΑΛΛΑΣ 


ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 12.00 ΟΚ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΜΕΓΑΡΑ ΠΑΙΔ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ (ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΣΣΑΡΗ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.15 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ -ΠΕΡΑΜΑ ΠΑΙΔ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΑΡΟΖΑ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 12.30 ΑΠΡΟΒΛΕΠΤΟΙ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ. ΠΑΙΔ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 


ΚΛ. ΙΚΟΝΙΟΥ 13.30 ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ ΠΕΡΑΜ ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΑΙΔ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΛΕΚΟΥ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 12.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΙΔ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΠΑΛΛΑΣ 


2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 14.15 ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΙΔ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 


2Ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 15.45 ΑΡΗΣ ΝΙΚ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΕΦ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ  ΣΥΜΙΑΚΑΚΗ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ 

ΑΝ ΑΙΓΙΝΑΣ 12.00 ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΠΑΙΔ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΠΑΚΟΜΗΤΡΟΥ ΣΤΟΥΡΑΪΤΗΣ 


ΚΛ. ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 18.15 ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΠΑΙΔ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΙΧΑ ΜΑΡ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20.15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ ΠΑΙΔ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΠΑΛ ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21.45 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΕΦ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΚΛ. ΟΔ. ΠΑΠΑΔΟΠ ΓΛΥΦ 20.40 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ ΙΙ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΠΑΙΔ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ 


ΚΛ Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 16.30 ΕΝ ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΕΥΣΙΣ ΕΦ  ΗΣΑΪΟΓΛΟΥΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ 


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 17.30 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΕΦ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΠΕΠΠΑΣ Γ (ΔΟΚ) ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΤΟΒΗΛ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 19.30 ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΕΦ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΚΛ. ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ 20.15 ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΕΦ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΛΕΚΟΥ 


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 18.45 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΤΑΤΑΥΛΑ ΕΦ ΠΟΛΛΑΚΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ  ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ 


ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ 15.00 ΠΕΡΑ ΤΡΑΧΩΝΕΣ ΔΙΑΣ ΕΦ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ  ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΙΧΑ ΜΑΡ 

ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 22.00 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΜΗΝΑ ΕΛ 


ΚΛ. ΔΗΜ ΓΛΥΦ ΠΑΠΑΔ 14.15 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΕΦ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right