Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (08.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας - ΕΣΚΑΝΑ

ΣΕ ΤΙΤΛΟΥΣ

Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής

8.11.16

Το πρόγραμμα αγώνων της Τρίτης (08.11.2016) με αγώνες Εφήβων και Παίδων Α,Β,Γ κατηγορίας





ΤΡΙΤΗ 08.11.16

Α΄ ΠΑΙΔΩΝ -Α ΕΦΗΒΩΝ 
ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.15 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Π Α ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΡΕΜΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 21.45 ΜΙΛΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ε Α ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΑΟΝΑ Π. ΦΑΛΗΡΟ Π Α ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 21.30 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Ε Β ΜΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΤΕΡΖΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΡΕΚΑΣ ΜΙΧΕΛΑΚΑΚΗΣ


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ ΠΑΠΑ 19.45 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Π Α ΚΑΛΟΓΡΙΑΣ ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΠΑΛΛΑΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 20.15 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Π Α ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΠΗΛΟΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 


ΚΛ. ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.45 ΑΕ ΙΚΑΡΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ε Α ΜΑΡΑΜΗΣ  ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΠΟΥΤΣΗΣ ΜΗΝΑΣ 


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 20.15 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Π Α ΤΣΑΧΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 


2ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 21.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ -ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ Ε Α ΦΑΣΟΛΗΣ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ 


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 20.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Π Α ΣΙΔΕΡΗΣ ΤΗΓΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ


ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 21.30 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. Ε Α ΚΟΝΤΑΡΑΤΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΠΕΡ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΖΕΡΙΤΗΣ Θ ΜΙΧΑ ΜΑΡ


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 21.30 ΒΑΡΗ Π. ΦΑΛΗΡΟ Ε Α ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΗΣ ΜΠΟΥΛΙΝΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΧΑΣ Α ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


2ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 21.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛ. Ε Α ΟΡΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝ ΣΙΑΜΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΠΑΣΣΑΡΗ 



ΠΑΙΔΕΣ ΕΦΗΒΟΙ Β΄Γ 
ΚΛ. ΑΛΙΜΟΥ 20.00 ΕΝ. ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ Π Β ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΑΡΦΑΡΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΖΩΓΡΑΦΟΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 21.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ Ε Β ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 22.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Ε Β ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΙΜΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΝΑ ΕΛ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ 


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 21.00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Π ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΚΚΝΑ ΣΥΚΚΝΑ 


AN. ΟΔ. ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 20.00 ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΡΜΗΣ ΠΕΙΡ. Π Γ ΑΛΙΜΠΕΡΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΟΥΡΤΗ ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ


ΑΝ ΣΕΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΓ 20.00 ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Π Γ ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ 


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.00 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ Π Γ ΠΟΛΛΑΚΗ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 


ΑΝ ΑΓ ΠΑΡ. ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 19.30 ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ -ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Π Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΜΙΧΑΣ Α


ΑΝ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 20.00 ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ Π Γ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΝΑΖΙΡΗ ΣΤΑΥΡΑΚΟΥ


ΑΝ ΤΥΡΕΑΣ ΓΛΥΦ 20.00 ΑΡΗΣ ΓΛΥΦ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ. Π Γ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΤΕΡΚΕΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΙΙ Ε Γ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΑΒΡΕΛΗΣ ΚΑΖΑΝΗ


ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 21.30 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Ε Γ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ


ΚΛ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 22.00 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ Ε Γ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΟΣΚΟΒΗΣ ΜΟΥΛΤΣΗ 


ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 21.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Ε Γ ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ


ΝΈΟ ΚΛ. ΡΕΝΤΗ 21.30 ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΠΡΟΦ ΗΛΙΑΣ Ε Γ ΜΕΛΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΠΑ ΤΟΒΗΛ 


ΑΝ. ΦΟΙΝΙΚΑ 20.00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ Π ΕΞ ΑΝΑΒ. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ  


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 21.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ ΜΟΣΧ Ε Γ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ


ΑΝ ΑΡΜΕΝΙΚΗΣ 21.15 ΕΝ ΑΡΜΕΝΙΩΝ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Ε Γ ΚΟΚΚΟΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 


4ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 21.30 ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΙΙ Ε Γ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΖΕΡΙΤΗΣ Α ΡΑΠΤΗ

Ενδιαφέρουν