menu
ΕΣΚΑΝΑ
Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής
Menu Drawer Logo
ΕΣΚΑΝΑ Ένωση Σωματείων Καλαθοσφαίρισης Νότιας Αττικής  5.11.16

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (05.11.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ

Κοινοποίησέ το :

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου (05.11.2016) με αγώνες ΠΑΙΔΩΝ, ΕΦΗΒΩΝ (Β - Γ) και ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α - Β), ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ , ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ


ΣΑΒΒΑΤΟ 05.11.16


ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ  

(ΣΤΑ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΕΞ ΗΜΙΣΕΙΑΣ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΑΤΡΟ  ΑΝΑ ΑΓΩΝΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΓΗΠΕΔΟΥΧΕΣ Η ΟΧΙ . 
ΟΙ ΙΑΤΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΕΣΚΑΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ )
(ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ) 

ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 09.00 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΒΑΡΗ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 10.30 ΑΟΝΑ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΙΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 09.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΑΝ ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 11.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΚΟΥΡΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΒΟΥΛΑΣ 10.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΣΚΡΑ 09.15 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΣΚΡΑ 10.45 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΤΕΛΑΜΩΝΑΣ ΜΕΛΗΣ ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ 09.00 ΕΝ. ΠΕΡΑΜΟΥ ΜΕΓΑΡΩΝ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ(ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)   09.15 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ (ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)  10.45 ΦΙΛΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ


ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 10.45 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΣΑΡΞ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΣ 12.15 Π. ΦΑΛΗΡΟ ΠΕΡΑ ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ ΚΟΛΟΦΩΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 09.15 ΕΡΜΗΣ ΑΡΓ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


4ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 10.45 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ 10.00 ΕΝ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΜΙΛΩΝΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 09.30 ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΕΡΟΝΙΑ 11.00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΜΠΑΣΟΥΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 09.30 ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΦΟΙΝΙΚΑ 11.00 ΠΟΡΦΥΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ ΔΗΜ ΠΛΑΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΛ. ΑΝ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10.00 ΔΑΦΝΗ ΑΓ ΔΗΜ ΠΑΝΝΕΑΠΟΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 

ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ

 (ΣΤΟ ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΑ ΓΗΠΕΔΟΥΧΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΒΑΛΛΟΥΝ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΓΩΝΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΙΑΤΡΟ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΔΗΛΩΣΕΙ . 

ΕΑΝ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΕΣΚΑΝΑ ΤΟΤΕ Ο ΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΡΧΕΤΑΙ ΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΜΟΔΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ   ΕΥΘΥΝΗ .Ο ΕΠΕΞΗΓΗΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Η ΕΣΚΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΤΙΚΟΣ  ) 


(ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΔΕΛΤΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗΣ ΙΔΙΟΤΗΤΑΣ ΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΩΡΗΣΗ ) 


ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΚΙΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ 20.00 ΑΟΝΑ ΑΡΗΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΧΡΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ 16.30 ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΑΝ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13.00 ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ. ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΤΖΙΜΗΣ ΝΑΖΙΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΣΕΦ Β 12.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΤΟΒΗΛ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 15.30 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΑΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΔΗΜ Ν ΣΜΥΡΝΗΣ 14.30 ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π. ΦΑΛΉΡΟ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΣΟΥΡΜΕΝΩΝ 12.30 ΑΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΤΑΤΑΥΛΑ ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 17.30 ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΣΙΜΑ ΜΙΧΑΣ Α ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


2ο ΚΝ ΑΛΙΜΟΥ 14.45 ΑΕ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΔΙΑ ΑΙΞΩΝΗ ΓΛΥΦ ΧΡΟΝΗΣ ΑΡΓΥΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΔΑΚ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17.00 ΓΛΥΦΑΔΑ ΕΣ ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛ 18.15 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ ΑΜΦΙΑΛΗΣ ΠΕΠΠΑΣ Δ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 16.15 ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΛΕΚΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΧΑΡΑΥΓΗΣ (ΑΝΔ. ΜΙΑΟΥΛΗ ΚΑΙ ΡΟΔΟΠΟΛΕΩΣ)  12.30 ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ.  ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ  ΠΑΠΑΣΑΡΗ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ

ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 11.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΡΟΖΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΠΕΙΡΑΪΚΟΥ 19.00 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΠΕΙΡΑΪΚΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΔΑΚΟΡΩΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΑΝ ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ 18.00 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΜΙΛΩΝΑ 20.30 ΜΙΛΩΝΑΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΓΕΡΟΥΛΑΝΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ 16.45 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ ΑΕ ΡΕΝΤΗ ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΛΠΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ


ΑΝ ΦΡΕΑΤΤΥΔΑΣ 16.30 ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΦΡ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ  ΤΖΙΜΙΝΙΔΗΣ   ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ 


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Β 
ΝΈΟ ΚΛ. ΒΑΡΗΣ 19.30 ΒΑΡΗ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜ. Π Β ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΤΖΙΜΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΔΑΥΙΔ ΜΙΧΑΣ Α


ΚΛ. ΔΗΜ. ΓΛΥΦ ΟΔ. ΠΑΠΑΔ 19.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ Ε Β ΓΑΡΙΝΗ ΚΑΡΥΚΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΓΑΒΡΕΛΗΣ

ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Α 
ΠΑΛ. ΚΛ. ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ. (ΘΕΟΜ.) 16.15 ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜ. -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ ΔΗΜ Κ 1 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΑΤΣΙΜΑΡΔΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΚΑΖΑΝΗ


ΝΈΟ ΚΛ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 ΑΟΝΑ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ Κ 1 ΑΡΦΑΡΑ ΣΙΜΑ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗ


ΚΛ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΗΣ 21.00 ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΙΡ Κ 1 ΜΑΙΜΟΥ ΗΣΑΪΟΓΛΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ 


1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 13.30 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Κ 1 ΚΟΤΣΩΝΗΣ  ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΛΑΡΟΖΑ

ΚΛ. ΒΟΥΛΑΣ 19.00 ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ Κ 1 ΔΕΛΑΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΟΛΙΤΗΣ Γ ΚΑΡΑΓΚΙΟΥΛΕΣ


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 21.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΑΡΟΣ ΚΕΡ. Κ 1 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΜΠΙΤΕΡΝΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗΣ


ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ Β 
1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 17.45 ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚ. ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΟΡ Κ 2 ΚΟΣΜΙΔΟΥ  ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΦΑΣΟΥΛΗΣ ΛΕΚΟΥ 


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ ΣΑΛΤ 12.00 ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Κ 2 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΑΡΙΚΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ 


1ο ΚΛ. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛ 15.00 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΙΙ ΠΟΡΦΥΡΑΣ Κ 2 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΧΑΪΜΑΛΑΣ


ΔΑΚ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 13.15 ΑΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ ΓΑΣ ΜΑΝΔΡΑΣ Κ 2 ΚΟΥΡΑΝΤΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΣΑΛΤΑΓΙΑΝΝΗ ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΚΕΥΑ


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 09.30 ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΕΡΨΙΘΕΑ ΓΛΥΦ Κ 2 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΟΥ


ΑΝ ΠΡΟΦΗΤΗ 19.30 ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑΣ ΑΕ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ


ΚΛ. ΣΕΦ Β 19.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΟΒΗΛ


2ο ΔΓ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 18.00 ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦ ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ Κ 2 ΧΡΟΝΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΕΡΙΤΗΣ Α


6ο ΚΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 19.30 ΗΛΕΚΤΡΟΥΠΟΛΗ ΒΑΡΗ Κ 2 ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΖΟΥΔΙΑΡΗ 


ΠΑΙΔΕΣ -ΕΦΗΒΟΙ Γ 
ΚΛ. ΜΑΝΔΡΑΣ 16.00 ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΟΣΚΟΒΗΣ


ΚΛ. ΜΕΓΑΡΩΝ ΑΛ. ΣΑΛΤΑΣ 19.45 ΜΕΓΑΡΑ ΓΣ ΕΝ. Ν. ΠΕΡΑΜΟΥ Π ΠΕΠΠΑΣ Δ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΚΟΣΙΑΡΑΣ ΚΟΥΤΣΟΜΗΤΡΟΣ 


ΚΛ. ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 19.30 ΠΕΡΑΜΑ ΑΝ ΙΚΟΝΙΟΥ Π ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΛΑΡΟΖΑ

1ο ΚΓΔ ΝΙΚΑΙΑΣ 11.30 ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΑΝΑΙΓΙΝΑΪΚΟΣ Π ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΛΕΚΟΥ ΜΗΤΣΙΚΑΡΗΣ


ΚΛ. ΚΑΜΙΝΙΩΝ 11.15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡ. -ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΓ ΣΟΦ Π ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΓΕΩΡΓΑΚΙΟΥ ΚΑΤΣΙΑΝΗ


ΚΛ. ΜΟΣΧΑΤΟΥ Β 19.15 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΠΕΙΡ. ΜΟΣΧ- ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡ. Π ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΤΡΟΣ ΕΣΚΑΝΑ ΜΑΝΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΟΡΟΧΛΙΑΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο ΕΣΚΑΝΑ GameCenter
chevron_left home chevron_right